Kategoriler
Genel

Medya, politikacılar ve tıbbi iş dünyasının çoğu tarafından COVID-19 için bir tedavi olarak hidroksiklorokin baskılanması, tüm zamanların en büyük skandallarından biridir.

* Valiler HCQ’yu erken COVID’de yasakladılar (normal bir şey yasaklıyorlar mı?

* MSQ’dan 7/24 HCQ’nun (yanlış) tehlikeleri hakkında sahte hikayeler – Propaganda

* Youtube, twitter, facebook kontrollü propaganda ile ilgili HCQ ile ilgili her şeyin bastırılması

* Hastaneler boşken (9/11 btw’den çok daha fazla ölüm) hasta COVID hastalarını huzurevlerine geri gönderen (tüm ölümlerin 1/2’si sonuçlandı)

* COVID ölümlerinin yüksek oranda şişirilmiş bildirimi (herhangi bir şeyden ölmek, COVID’den ölüm olarak rapor etmek)

* COVID olarak yeniden sınıflandırılması dışında, ölümlerin başka nedenlerle aniden düşmesi, istatistiksel olarak açıklanması imkansız

* Ölüm oranı raporlamasından … CASES raporlamasına (daha fazla test) … toplam BS ikinci dalgası

* FL, TX gibi eyaletler hakkında yaygın sahte raporlama … test merkezlerinin% 100 pozitif geri döndüğü ve aşırı pozitif oranları yanlış göstermek için tüm negatifleri ortadan kaldırdığı (LIES)

“Medya, politikacılar ve tıbbi iş dünyasının çoğu tarafından COVID-19 için bir tedavi olarak hidroksiklorokin baskılanması, tüm zamanların en büyük skandallarından biridir.” için 12 yanıt

Artvin merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 31-07-2020 04:38:46

Gümüşhane merkezden ben doruk. Mrb web siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-08-2020 10:35:19

Yozgat merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2020 10:35:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir