Medya, politikacılar ve tıbbi iş dünyasının çoğu tarafından COVID-19 için bir tedavi olarak hidroksiklorokin baskılanması, tüm zamanların en büyük skandallarından biridir.

* Valiler HCQ’yu erken COVID’de yasakladılar (normal bir şey yasaklıyorlar mı?

* MSQ’dan 7/24 HCQ’nun (yanlış) tehlikeleri hakkında sahte hikayeler – Propaganda

* Youtube, twitter, facebook kontrollü propaganda ile ilgili HCQ ile ilgili her şeyin bastırılması

* Hastaneler boşken (9/11 btw’den çok daha fazla ölüm) hasta COVID hastalarını huzurevlerine geri gönderen (tüm ölümlerin 1/2’si sonuçlandı)

* COVID ölümlerinin yüksek oranda şişirilmiş bildirimi (herhangi bir şeyden ölmek, COVID’den ölüm olarak rapor etmek)

* COVID olarak yeniden sınıflandırılması dışında, ölümlerin başka nedenlerle aniden düşmesi, istatistiksel olarak açıklanması imkansız

* Ölüm oranı raporlamasından … CASES raporlamasına (daha fazla test) … toplam BS ikinci dalgası

* FL, TX gibi eyaletler hakkında yaygın sahte raporlama … test merkezlerinin% 100 pozitif geri döndüğü ve aşırı pozitif oranları yanlış göstermek için tüm negatifleri ortadan kaldırdığı (LIES)

“Medya, politikacılar ve tıbbi iş dünyasının çoğu tarafından COVID-19 için bir tedavi olarak hidroksiklorokin baskılanması, tüm zamanların en büyük skandallarından biridir.” üzerine 32 yorum

1. Artvin merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 31-07-2020 04:38:46

2. Gümüşhane merkezden ben doruk. Mrb web siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-08-2020 10:35:19

3. Yozgat merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-08-2020 10:35:20

4. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-08-2020 13:04:46

5. Şanlıurfa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, tebrikler 28-08-2020 01:50:05

6. Kütahya merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım harbiden çok iyi, face de paylaştım 09-09-2020 08:09:58

7. Osmaniye merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 08:51:11

8. Sakarya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, saolun 02-10-2020 11:23:29

9. Muş merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 15:04:10

10. Kocaeli merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 03-10-2020 00:17:16

11. Zonguldak dan kimler var. Medya, politikacılar ve tıbbi iş dünyasının çoğu tarafından COVID-19 için bir tedavi olarak hidroksiklorokin baskılanması, tüm zamanların en büyük skandallarından biridir. . Merhaba herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 3

12. Bu konu : ” Medya, politikacılar ve tıbbi iş dünyasının çoğu tarafından COVID-19 için bir tedavi olarak hidroksiklorokin baskılanması, tüm zamanların en büyük skandallarından biridir. ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 145

13. Samsun dan kimler var. Medya, politikacılar ve tıbbi iş dünyasının çoğu tarafından COVID-19 için bir tedavi olarak hidroksiklorokin baskılanması, tüm zamanların en büyük skandallarından biridir. . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, şukuladım , mehmet – 434

Yorum yapın