Medya bugünlerde% 90 şirket kurma propagandası (kültürel olarak çok daha liberal eğiliyor ama buradaki mesele bu değil), ki bu saf toplumsal bakış açısından kötü. Kendimi koridorun her iki tarafında da düzen karşıtı bir popülist olarak görüyorum ama bu toplumumuz için (ve tasarım gereği) son derece tehlikeli. İnsanlar, bütün kişiliklerinin buna uygun olarak siyasetlerine dayandırılması gerektiğine karar verdiler ve haklarına yemin ettiler ve başkaları yanlış. Hatta artık bakkalları siyasetle ilişkilendiriyorlar, eski. Sosyal medya web sitelerinde liberaller için Trader Joes ve cumhuriyetçiler için Publix ve Amerikan bayrağını uçursanız bile bu bir siyasi beyan olarak kabul edilir. Liberalseniz CNN’i, cumhuriyetçiyseniz Fox’u izleyin. Kahretsin, bir şey hakkında azarlanmadan spor kanalını bile açamazsınız. Bu kanalları açarsanız, iki ayrı gerçek gibi, neredeyse farklı bir ülkede yaşıyormuşuz gibi. Hepimiz birbirimizle savaşmaya devam etmemizi isteyen% 0,01’e yalan söyledik ve sürekli beyinleri yıkandı, bu yüzden onların yolsuzluklarına asla uyanmayız ve bunu tüm bu wallsteet meselesinde açıkça görüyorsunuz. Perakende yatırımcılara yerli terörist diyen “gazeteciler” ve “riskten korunma fonları için diz çöktüren Elizabeth Warren gibi” “ilericiler” diye adlandırdınız. Gerçekte, bu politikacılar ve medya üyeleri satın alındı ​​ve toplumu parçalamak için kullanılıyor. Üzücü olan kısım, insanların kurtarılamaması ve asla iyileşemeyecekleri bir zihniyette sıkışmış olmalarıdır. İnsanlar o kadar yaklaşılmaz ve sürekli olarak yankı odalarına her gün daha fazla teslim oluyorlar. Yapabileceğim hiçbir şey olmadığını bildiğim için çok üzülüyorum ve depresyona giriyorum, bu yüzden herkesin bu büyük soruna çözüm sunabileceğini ve kurucu babalarımızın onuruna bir ülke olarak yükselebileceğimizi umuyorum.

Author

28 Comments

1. Erzurum dan kimler var. Medya Toplumumuzu Yıkıyor ve Gözümde Çözüm Yok . Merhabalar paylaşım valla iyi, tebrikler , ziya – 490

2. Bu konu : ” Medya Toplumumuzu Yıkıyor ve Gözümde Çözüm Yok ” çok güzel. Selam herkese web siten inanki çok güzel, şukuladım , emin – 69

3. Selam herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

4. Aksaray dan kimler var. Medya Toplumumuzu Yıkıyor ve Gözümde Çözüm Yok . Slm web siten cidden mükemmel, şukuladım , hatice – 301

5. Nevşehir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 31-01-2021 12:47:43

6. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, saolun

7. Bursa dan kimler var. Medya Toplumumuzu Yıkıyor ve Gözümde Çözüm Yok . selamun aleyküm web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 149

8. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten inanki hayran bıraktı, saolun 01-02-2021 09:28:30

9. Bayburt dan kimler var. Medya Toplumumuzu Yıkıyor ve Gözümde Çözüm Yok . Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, şukuladım , emin – 48

10. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Medya Toplumumuzu Yıkıyor ve Gözümde Çözüm Yok . Merhaba sayfanız inan ki hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 436

11. Çankırı merkezden ben ahmet. Merhaba siten yeminle mükemmel, tebrikler 04-02-2021 09:27:19

12. Uşak dan kimler var. Medya Toplumumuzu Yıkıyor ve Gözümde Çözüm Yok . Merhabalar web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 62

13. Ardahan dan kimler var. Medya Toplumumuzu Yıkıyor ve Gözümde Çözüm Yok . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 459

14. Bu konu : ” Medya Toplumumuzu Yıkıyor ve Gözümde Çözüm Yok ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 13

15. Eskişehir dan kimler var. Medya Toplumumuzu Yıkıyor ve Gözümde Çözüm Yok . merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla güzel, sağolun , ali – 220

16. Uşak dan kimler var. Medya Toplumumuzu Yıkıyor ve Gözümde Çözüm Yok . Selam web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , Emine – 292

17. Karabük merkezden ben gaye. Selamlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 10:56:07

18. Bu konu : ” Medya Toplumumuzu Yıkıyor ve Gözümde Çözüm Yok ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 95

19. Sakarya dan kimler var. Medya Toplumumuzu Yıkıyor ve Gözümde Çözüm Yok . Selam siteniz süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , ali – 388

20. Bu konu : ” Medya Toplumumuzu Yıkıyor ve Gözümde Çözüm Yok ” çok güzel. Selam sayfan valla çok güzel, tebrikler , gaye – 194

21. Slm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

22. Nevşehir dan kimler var. Medya Toplumumuzu Yıkıyor ve Gözümde Çözüm Yok . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 354

23. Bu konu : ” Medya Toplumumuzu Yıkıyor ve Gözümde Çözüm Yok ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , Emine – 224

24. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Bayburt merkezden ben emin. Merhaba web siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 02-04-2021 03:25:09

26. Sinop merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, face de paylaştım 04-04-2021 11:43:41

27. Gümüşhane merkezden ben hatice. Slm siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım 10-04-2021 00:29:41

28. Amasya merkezden ben ali. Slm paylaşımın inanki iyi, linkedinde paylaştım 20-04-2021 16:51:29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link