Hangi tarafta olursanız olun. 2016’daki ile aynı değil mi? Sadece bu sefer koz onun müthiş bir başkan olduğunu gösterdi, muhtemelen ABD’nin siyah hayatların bile söylediği en düşük siyah işsizlik gibi tüm başarıları ile sahip olduğu en iyi şey, büyük bir başarı olduğu gibi nihayet hapse atılan hapishanelerin siyahlarını serbest bırakması onlarca kez bir ortak sigara içmek için Obama hiçbir şey yapmadı. Korona tepkisi en iyisi değil, ancak herhangi bir başkan bununla mücadele edecekti. Ya dikkatli insanlar yeterince yapmadığını söyler ya da riskliler çok fazla şey yaptığını söyler.

Tabii ki aynı medya yine koz hakkında her şeyi görmezden gelecek, ancak 2016’da da aynı şeyi yaptılar. Şimdi, birkaç ay önce 100 gibi onlarla tanıştığı milyonlarca takipçisi olan milyonlarca takipçiye sahip siyah etkileyiciler var. Hillary medyası tarafından göz ardı edildi.

Neden hiç iş yapmamış olan biden’a oy veresin ki? Trump, Isis kuzey Kore Çin’i, endüstrileri ve ekonomiyi canlandırdı. İnsanlar bunu unutma çünkü covid19.

Author

77 Comments

1. Eskişehir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 26-06-2020 07:18:20

2. Selamın aleyküm web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

3. Çankırı merkezden ben ahmet. Slm siteniz cidden dikkat çekici, face de paylaştım 27-06-2020 16:37:51

4. Afyon merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, saolun 01-07-2020 13:12:43

5. Merhabalar web siten harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım

6. Zonguldak merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 02-07-2020 11:34:46

7. Mrb sayfan inanki çok güzel, facebookta paylaştım

8. Selamın aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Tokat merkezden ben mehmet. Merhabalar siten inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2020 09:26:39

10. Selam herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

11. Karaman merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 28-07-2020 13:30:17

12. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Konya merkezden ben ziya. Selam web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler 03-08-2020 10:43:24

14. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 03:37:23

15. Tekirdağ merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten iyi, şukuladım 06-08-2020 22:03:40

16. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun 07-08-2020 22:20:03

17. Selam herkese paylaşımın süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

18. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, tebrikler

19. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, şukuladım 16-08-2020 17:02:21

20. Çorum merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-08-2020 17:57:12

21. elif yılmaz Reply

Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

22. Sakarya merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 08:24:49

23. Selam web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

24. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

25. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-09-2020 20:28:58

26. Kilis merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-09-2020 06:35:56

27. Selam web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

28. Selam paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

29. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sağolun

30. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Merhabalar siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım 10-10-2020 22:10:08

31. Bu konu : ” Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden iyi, saolun , memo – 154

32. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım

33. Bu konu : ” Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 444

34. Bu konu : ” Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! ” çok güzel. Slm sayfan inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 17

35. Bu konu : ” Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 294

36. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

37. Aydın dan kimler var. Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! . Slm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 25

38. Bu konu : ” Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 349

39. Kütahya dan kimler var. Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! . Slm sayfanız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 277

40. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok güzel, sağolun

41. Diyarbakır dan kimler var. Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! . Slm paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 191

42. Bu konu : ” Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 242

43. Slm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

44. Sinop dan kimler var. Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! . Slm siten vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 301

45. Siirt merkezden ben . Slm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 05-01-2021 00:58:23

46. Eskişehir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 10-01-2021 10:57:48

47. Mardin merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, saolun 12-01-2021 06:32:16

48. Selam herkese siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler

49. Bu konu : ” Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 231

50. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

51. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

52. Bu konu : ” Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, saolun , gaye – 19

53. Iğdır dan kimler var. Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! . Selam siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 210

54. Elazığ dan kimler var. Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! . Selamlar web siteniz valla güzel, face de paylaştım , banu – 241

55. Kilis merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 03-03-2021 00:27:23

56. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

57. Selam herkese siteniz gerçekten dikkatimi çekti, saolun

58. Bu konu : ” Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! ” çok güzel. Selam web siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 458

59. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, şukuladım

60. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 28-03-2021 22:51:28

61. Ağrı dan kimler var. Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 470

62. Trabzon merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 12-04-2021 05:27:47

63. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 161

64. elif yılmaz Reply

Selam web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

65. Mrb paylaşımın vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

66. Bu konu : ” Medya ve Çin reddit, Biden ile 2016’da Hillary ile aynı şeyi yapıyor. Kaybedemiyor. Kozun kazanabileceği hiçbir model yok, endişelenme! ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 184

67. Selamlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

68. Bartın merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 05:13:41

69. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım

70. Diyarbakır merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa harbiden iyi, teraziye tıkladım 09-05-2021 17:46:28

71. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşım vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link