• Solcular, George Floyd’un ölümünden sonraki ayaklanmalardan beyaz üstünlükçüleri suçladılar. Mayıs ayı sonlarında Minnesota Gov.

• Tim Waltz ve Minneapolis Belediye Başkanı Jacob Frey Beyaz milliyetçilerin Minneapolis’teki isyanlarda aktif olduğunu söyledi.

• Temmuz ayının sonlarında Richmond’un siyahi belediye başkanı Levar Stoney de kentindeki ayaklanmalardan “beyaz üstünlükçüleri” suçladı.

• Nepal Rupisi talep “Aşırı sağcılar” arabalarda protestocuları eziyordu.

Solcular, ülkenin sorunları için “ırkçı” öcü adamı suçlamaya çaresiz.

Minneapolis, şiddetin başladığı yerdi.

1. Vali Walz, beyaz üstünlükçülerin yağmalamaya katılıp katılmadıkları sorusuna yanıt olarak, dedim “şüphelerime ve bu konuda gördüklerime dayanarak, evet.”

2. Ayrıca uyuşturucu kartellerinin “kaostan yararlanmaya çalıştığını” söyledi.

3. Vali Walz, suç işleyenlerin “yüzde 80’inin” Minnesotlu olmadığını tahmin etti.

4. 30 Mayıs’ta Belediye Başkanı Jacob Frey, “beyaz üstünlükçüler, organize suç üyeleri, devlet dışı kışkırtıcılar ve hatta muhtemelen yabancı aktörler” “şehrimizi ve bölgemizi yok etmeye ve istikrarsızlaştırmaya” çalıştığını söyledi.

Bu iddialar hiçbir zaman doğrulanmadı. Tahminen Yüzde 86 30 Mayıs’a kadar Minnesotalılar tutuklandı. Hiçbiri “beyaz milliyetçiler” ile bağlantılı değildi.

Video kanıt Ayaklanmalardan% 100’ü yağmacıların çoğunun siyah olduğunu, Black Lives Matter sloganları sergilediğini veya çete işaretleri gibi görünen şeyleri yanıp söndüğünü gösteriyor.

Minneapolis isyanlarının başlarında, şemsiyeli ve gaz maskesi takan bir adamın camları kırdığı doğrudur. Bazıları adamın polis olduğunu iddia etti. hangi yerel polis reddetti. İki hafta önce, arama beyannamesi Yetkililerin “Şemsiye Adam” olduğundan şüphelendikleri, sözde bir Cehennem Meleğinin üyesi ve beyaz hapishane çetesi üyesini seçti. beyanname diyor Protestolar o ortaya çıkıncaya kadar barışçıldı ve Mitchell Carlson’u “Cehennem Melekleri’nin tam teşekküllü bir üyesi” ve “Aryan Kovboylarının bilinen bir ortağı”, “bilinen bir hapishane çetesi” olarak tanımlıyor. Bay Carlson ve “Şemsiye Adam” arasında “göz, burun köprüsü ve kaş bölgesinde çarpıcı bir benzerliğe” dikkat çekiyor.

Tutuklama olmadı. Ayaklanmaları ve antifayı haber yapan gazeteci Andy Ngo, insanların suçu şehirdeki şiddet olaylarından gerçekten sorumlu olan kişiden uzaklaştırmaya çalıştığını söylüyor.

İsimsiz bir ipucuna dayanan bir yeminli ifade, pek hikaye değildir. Ve neden bir tutuklama olmadı? Bay Carlson tutuklanıp suçlansa bile, yine de fazla olmaz. Birkaç kırık pencere, son birkaç ayda ülke çapında ortaya çıkan dehşetle karşılaştırıldığında hiçbir şey değil. Bay Carlson bazı pencereleri kırdıysa, bunun diğerlerine Autozone’u ve bir polis binasını ateşe verme konusunda ilham verdiği sonucu çıkmaz. Yine de, ağır bir basın öfkesi vardı.

En azından CNN, “isyanlar” hakkında yazdı, “bir protesto.” Yine de, olabileceğini kabul edelim bir şey bu durumda. Richmond’daki “beyaz üstünlükçüleri” isyanından bahsetmek zor.

Belediye Başkanı Levar Stoney talep “Kara Hayatlar Önemlidir bayrağı altında yürüyen beyaz üstünlükçiler vardı, aksi takdirde ezici bir çoğunlukla barışçıl olan sosyal adalete doğru hareketin altını oymaya çalışıyorlardı.” Demokratik kongre adayı Kasım Raşid de bu iddiayı Twitter’da tekrarladı. Bu “beyaz üstünlükçüler” kimdi? Polis Şefi Gerald Smith dedim departmanı “Boogaloo çocuklarıyla birlikte görülen bazı kişileri ve bölgedeki bazı antifa gruplarını tespit etti.” Belediye Başkanı Stoney, “Boogaloo çocukları” nın “beyaz üstünlükçüleri” olduğunu düşünüyor. Değiller. Bunlar genel olarak özgürlükçü, hükümet karşıtı, polis karşıtı ve “ırkçılık karşıtı, ”Ve devlete karşı ırklar arası bir ittifak kurmak istiyor.

Stonewall Jackson, Richmond’da. Beyaz üstünlükçülerin işi mi?

Virginia Mercury, hangi diyor 30 Temmuz’da “Richmond yetkilileri, beyaz üstünlükçülerin protestoyu organize ettiğini, şiddeti teşvik ettiğini veya herhangi bir mülke zarar verdiğini gösteren hiçbir doğrudan kanıt sunmadı.” Polis hiçbir “beyaz üstünlükçü” bulamadı tutuklamak Richmond’da, ama pek çok beyaz olmayanları tutukladı. Yakaladıkları birkaç beyazdan biri, Molly Conger, tanınmış bir antifa blog yazarı. Bu, sözde bir “beyaz üstünlükçünün” tutuklanmamasından çok daha az haber aldı.

Ulusal Halk Radyosu da suçu değiştirmeye çalıştı. Haziran ayında bir makale “Aşırı sağcılar, Mayıs ayı sonlarında ülke çapında polis şiddetine karşı protestoların patlak vermesinden bu yana en az 50 araç çarpma olayıyla ilgili raporlarla arabaları silaha dönüştürüyor.” Barışçıl protestocuları öldürmek için “beyaz üstünlükçülerin” yaptığı ulusal bir kampanya gibi görünüyor, ancak NPR bulmayı başardı sadece bir makul “ırkçı” 50 olaydan. orijinal fotoğraf arabadaki bir kadına saldıran silahlı isyancılardan biriydi. Tutuklandılar, sürücü değil. Muhafazakarlar dahil Donald Trump Jr., hatayı kaydetti; Nepal Rupisi cevap Başkanın oğlunu “o anı ele geçirmekle” suçlayan ve “siyasi yelpazenin kenarlarına konuşma eğilimiyle tanındığını” söyleyen kendine acıyan bir makaleyle. NPR, fotoğrafı 2017’deki Sağ’ı Birleştir mitinginden sonra değiştirdi; eğimine uyan bir şey bulmak için üç yıl geriye gitmek zorunda kaldı

Demokrat yetkililer ve birçok gazeteci suçlamayı reddediyor Siyahların Hayatı Önemlidir veya antifa çete şiddeti için. “Beyaz üstünlükçüleri” suçlamak istiyorlar ve eğer hiçbiri yoksa onları uyandırıyorlar.

http://archive.is/wip/pLh2K

Author

93 Comments

1. Erzurum merkezden ben ahmet. Selam sayfanız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 17-08-2020 14:13:58

2. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım

3. Uşak merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi ciddiyim çok iyi, saolun 18-08-2020 09:22:46

4. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

5. Slm paylaşımınız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Muğla merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 18:51:47

7. Yozgat merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 14:31:14

8. Ankara merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-09-2020 01:42:33

9. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Selam herkese web siten gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Çanakkale merkezden ben mehmet. Slm sayfa cidden iyi, sağolun 17-09-2020 05:26:30

12. Kilis merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 28-09-2020 15:11:42

13. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:08:24

14. Selamlar web siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, teşekkürler , Emine – 402

16. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

17. Kocaeli merkezden ben ali. Slm sayfa vallaha hayran bıraktı, sağolun 21-10-2020 14:41:18

18. Bilecik merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-10-2020 18:59:40

19. Slm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

20. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 21

21. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , ali – 489

22. Hakkari dan kimler var. Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 81

23. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 232

24. Malatya merkezden ben memo. Slm web siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 16-11-2020 02:55:36

25. Bingöl merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-11-2020 22:37:40

26. Muğla dan kimler var. Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor . Mrb bu web sitesi vallaha dikkat çekici, saolun , ali – 373

27. Selamlar web siten yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

28. Mrb bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 253

30. Trabzon dan kimler var. Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor . selamun aleyküm siteniz inan ki çok iyi, saolun , emin – 425

31. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım

32. İzmir merkezden ben gaye. Merhaba siteniz cidden hoşuma gitti, saolun 15-12-2020 22:47:43

33. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

34. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 255

35. Gürbüz Reply

Edirne merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım 26-12-2020 20:42:52

36. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor . Slm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 89

37. Malatya dan kimler var. Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor . Merhaba sayfan vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 293

38. Mersin merkezden ben mehmet. Merhaba siteniz cidden hayran edici, twitter da paylaştım 11-01-2021 21:44:28

39. Bartın dan kimler var. Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , ali – 49

40. Slm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

41. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 85

42. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım 17-01-2021 09:05:55

43. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki çok iyi, tebrikler , ziya – 348

44. Yalova merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 26-01-2021 22:54:42

45. Afyon merkezden ben memo. Mrb sayfan valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 27-01-2021 06:52:00

46. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ali – 196

47. Selamlar paylaşım harbiden hayran edici, tebrikler

48. Malatya dan kimler var. Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor . Merhabalar siten valla çok iyi, sağolun , ziya – 12

49. Gürbüz Reply

Şırnak merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 18-02-2021 01:21:27

50. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

51. Merhaba web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

52. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 460

53. Uşak dan kimler var. Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor . Selamlar sayfa vallaha güzel, teşekkürler , banu – 191

54. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla güzel, facebookta paylaştım , Emine – 260

55. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle iyi, teşekkürler , ahmet – 200

56. Iğdır merkezden ben gaye. Slm web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-04-2021 05:27:39

57. Kahramanmaraş dan kimler var. Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor . Selam herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 459

58. Sinop merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, saolun 06-04-2021 02:45:40

59. selam arkadaşlar siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım

60. İstanbul merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 15-04-2021 19:26:47

61. Tunceli merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşım harbiden güzel, sağolun 21-04-2021 22:42:46

62. Kocaeli merkezden ben banu. Mrb paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 24-04-2021 07:21:11

63. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 70

64. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 372

65. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 259

66. Karabük merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-05-2021 15:56:13

67. Eskişehir merkezden ben Emine. Mrb paylaşım vallaha billaha iyi, teşekkürler 05-05-2021 13:14:21

68. Tunceli dan kimler var. Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 168

69. Ankara merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım 11-05-2021 14:34:03

70. Gürbüz Reply

Merhaba web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler

71. Bursa merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 27-05-2021 17:18:43

72. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-05-2021 15:14:52

73. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 469

74. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 485

75. Çankırı dan kimler var. Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor . Mrb siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 147

76. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Merhaba siten inanki mükemmel, teşekkürler , ziya – 496

77. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki çok güzel, sağolun , gaye – 357

78. Çanakkale dan kimler var. Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor . Merhaba siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 218

79. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Slm siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 173

80. Bayburt merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, saolun 11-07-2021 16:20:03

81. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Selam herkese web siten inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 223

82. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sağolun , memo – 259

83. Selam herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

84. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 40

85. Yalova merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 27-07-2021 20:19:24

86. Aksaray dan kimler var. Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor . Selam web siten inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 462

87. Merhaba paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

88. Bu konu : ” Medya ve Politikacılar Siyahi Şiddetten Beyaz Üstünlüğü Suçluyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha güzel, saolun , – 1

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link