Brett Cavanaugh bir seri tecavüzcü aldatmacasıydı

Başkan Michael Avenetti aldatmacası – Şimdi hapiste

Covington KKK çocukları aldatmacası – Dava açtılar ve davayı kazandılar

“Eller yukarı, ateş etme.”

George Zimmerman

Çoğunlukla barışçıl BLM isyanları

Rusya çarpışma aldatmacası

Antifa, D gününde sahilleri bastı

Cuomo, koronavirüs yetkinliğinin kralı

Lafayette Meydanı aldatmacasının temizlenmesi

Laboratuvar sızıntısı teorisi çürütülüyor

Ruslar, Hunter’ın dizüstü bilgisayar aldatmacasının arkasında

Rus ödül aldatmacası

Capitol polis memuru bir yangın söndürücü aldatmaca ile öldürüldü

“Çok iyi insanlar” aldatmacası

Amerika uyanıyor. Yalan haberin farkına varıyorlar aslında yalan haber çıkarmak.

…pikcoolski tarafından gönderildi
[comments]

Author

61 Comments

1. Amasya merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siten süper ötesi mükemmel, teşekkürler 11-07-2021 21:50:00

2. Karaman merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 11-07-2021 21:52:16

3. Afyon dan kimler var. Medya yalan söylüyor.. . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha iyi, teşekkürler , mehmet – 182

4. Bu konu : ” Medya yalan söylüyor.. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , – 85

5. Gürbüz Reply

İstanbul merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten cidden iyi, teşekkürler 11-07-2021 22:03:25

6. Kars dan kimler var. Medya yalan söylüyor.. . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 365

7. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Medya yalan söylüyor.. . Merhaba herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 78

8. Bu konu : ” Medya yalan söylüyor.. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 55

9. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

10. Giresun dan kimler var. Medya yalan söylüyor.. . Merhaba sayfanız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 371

11. Elazığ merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, twitter da paylaştım 11-07-2021 22:11:44

12. Slm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

13. Gürbüz Reply

Mardin dan kimler var. Medya yalan söylüyor.. . Selamlar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 151

14. Muş dan kimler var. Medya yalan söylüyor.. . Selam web siteniz cidden çok güzel, tebrikler , Emine – 59

15. Çorum dan kimler var. Medya yalan söylüyor.. . selamun aleyküm web sitesi harbiden iyi, tebrikler , emin – 319

16. Gümüşhane dan kimler var. Medya yalan söylüyor.. . Selamlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 202

17. Diyarbakır merkezden ben emin. Selam sayfa yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 11-07-2021 22:28:03

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Medya yalan söylüyor.. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 354

19. Artvin dan kimler var. Medya yalan söylüyor.. . Merhabalar siteniz harbiden iyi, teşekkürler , ali – 49

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Medya yalan söylüyor.. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 157

21. Kocaeli dan kimler var. Medya yalan söylüyor.. . Selam herkese sayfan valla çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 294

22. Bu konu : ” Medya yalan söylüyor.. ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 461

23. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

24. Bu konu : ” Medya yalan söylüyor.. ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 481

25. Balıkesir merkezden ben banu. Merhabalar web siten valla dikkatimi çekti, şukuladım 11-07-2021 22:46:07

26. Bu konu : ” Medya yalan söylüyor.. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 403

27. Bu konu : ” Medya yalan söylüyor.. ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 453

28. Gürbüz Reply

Van dan kimler var. Medya yalan söylüyor.. . Merhaba sayfan cidden çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 425

29. Bu konu : ” Medya yalan söylüyor.. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 125

30. Aksaray merkezden ben Emine. Slm sayfa ciddiyim hayran edici, saolun 11-07-2021 23:44:06

31. Ardahan merkezden ben ahmet. Selam herkese siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-07-2021 21:30:16

32. Antalya merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa valla hayran edici, face de paylaştım 12-07-2021 22:54:30

33. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

34. Çanakkale merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 15-07-2021 08:20:01

35. Bu konu : ” Medya yalan söylüyor.. ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki dikkat çekici, face de paylaştım , memo – 417

36. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

37. selam arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

38. Gürbüz Reply

Aksaray merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 10:40:14

39. Slm sayfanız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Yozgat merkezden ben memo. Slm sayfan vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 22-07-2021 23:55:46

41. Bu konu : ” Medya yalan söylüyor.. ” çok güzel. Merhabalar siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 134

42. Bu konu : ” Medya yalan söylüyor.. ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden çok iyi, saolun , mehmet – 294

43. Bu konu : ” Medya yalan söylüyor.. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 252

44. Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

45. Erzincan dan kimler var. Medya yalan söylüyor.. . Mrb paylaşımınız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 126

46. Aksaray merkezden ben ali. Mrb paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 26-08-2021 20:41:48

47. Denizli dan kimler var. Medya yalan söylüyor.. . Merhaba web siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 361

48. Selamlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

49. Bu konu : ” Medya yalan söylüyor.. ” çok güzel. Selam siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 380

50. Şanlıurfa merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 17-09-2021 05:35:13

51. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Medya yalan söylüyor.. . Merhaba herkese siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 470

52. Batman merkezden ben memo. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-09-2021 02:20:44

53. Kahramanmaraş dan kimler var. Medya yalan söylüyor.. . Selam sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , Hasan – 364

54. Aksaray merkezden ben . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 26-09-2021 15:02:26

Write A Comment