Kategoriler
Genel

Medya zaten sonbaharda virüsün yeniden canlanmasından bahsediyor: Bu sırada başkaları evde kalmayı izlemeyecek

(Daha az bir komplo daha fazla bir havalandırma tbh. R / CoronavirusSupport, bu önlemler nedeniyle üzgün hisseden insanları suçlu bir yere suçluyor ve sanki bu birlikteyiz “sanki bu birlikteyiz” gibi bir mod. lütfen bana dm ve ben düzenleyebilirsiniz) Tarih bakarak, bu bir eğilim gibi görünüyor, bu yüzden muhtemelen olacak. Ama açıkçası ben gerçekten virüs bulaşmış olmak istiyorum, bu yüzden artık endişelenmenize gerek yok. Bir aydır kaçınılmaz olandan kaçıyoruz. Aşımız yok ve muhtemelen bir yıl sürmeyecek. Ekonomiyi bir yıl boyunca kapatırsak, hayat kurtarabiliriz, ama ölmeyenlerin yaşamak için değerli bir hayatı kalmaz. Bakın, eğer bu tek dalga ise, ılımlı kısıtlamalar ve büyük gönüllü geçici yaşam tarzı değişiklikleri ile iyiyim. Ama bu sonbaharda geri dönecekse, lanet olası nokta nedir? Tekrar başlayacak olursam neden mezun olduktan sonra sabırsızlıkla bekleyeceğim bir işim yok? Neden nihayet beni seven ve benimle birlikte olmak isteyen insanlara sahip olduğum için, üniversite çeyreğim beni tekrar kuru ders kitabı ve beni gerçekten umursadığım şeylerden uzak tutan anlamsız yoğun çalışmalarla batana kadar evde kalmak zorunda kaldım hakkında?

Arkadaşlarım dünyadaki tüm boş zamanlara sahip ama sihirli bir şekilde metin veya çağrı ya da hangout yapmak için çok meşgul olan ve daha sonra sihirli bir şekilde diğer arkadaşlarla sosyal medya fırtınaları yaptığında veya evde hiçbir şey yapmadığında pandemi yoktu.

(Siktir git S’de başlayan altı harfli kadın adı ve R’de başlayan erkek dört harfli adı. Keşke ikinizle hiç tanışmamış olsaydım ya da size çok fazla yatırım yapsaydım. Devrimci gibi davranan daha gevşek koyunlarsınız, ama gerçek sosyal adaleti yalnızca size fayda sağladığında önemsiyor musunuz? Ve sert bir solak için R adı aslında kimsenin bana söylediği en ırkçı şeyi söylediniz)

Eyaletimde 682 kişi öldü. ALTI SEKİZ İKİ YÜZ. Bir sayının ne kadar küçük olduğuna dair bir fikrin var mı? 2015 yılında daha fazla insan kendini öldürdü ve trafik kazalarında daha fazla insan öldü. Neden araba kazasında ölüm salgını sona erdirmek için toplu taşıma yatırımları yok? (Nihayetinde yaptın, ama bir nedenden dolayı Londra’nın dev yeni yeraltı demiryolu hattından daha pahalıya mal oluyor ….)

Kasabamı seviyorum. Gerçekten büyük bir şehre yakın, marinadan bir tekne alırsanız gökdelenleri görebilirsiniz, ancak küçük bir kasaba hissine sahip olması yeterlidir ve kendi toplumu ve ekonomisi vardır. Ama bunu yapan şey, kalabalık küçük işletmelerle dolu 20. yüzyılın başlarında şehir merkezi. Ve lanet Jay Inslee daha yeni öldürdü. Çılgın vergi oranları ve kirası olan bu küçük işletmelerin aylarca kapatılmayı göze alabileceğini düşünüyor musunuz? HAYIR! Güle güle sevimli küçük moda botique. Güle güle sevimli restoranlar, kasaba itibarını vermek. Merhaba Burger King. Merhaba “kira için” işaretleri. Merhaba çirkin lanet kitle, her yerde görünerek devlet parçamı mahvediyor townhomes üretti.

Bir gümüşleşme, gen x, gen y ve gen z’nin mücadelesi olmayan nesiller olduğudur. Ve açıkçası, üzüldükleri aptalca şeyleri göster. Düzinelerce yeni cinsiyet oluşturmak için zamanları olması ve nefes almanın ataerkiliğin sürdüğünü kanıtlamanın bir yolunu bulmaları, nesillerimizin biraz zorlanması gerektiğinin kanıtıdır. Belki de depresyon hak ettiğimiz şeydir. Belki de bizi devrime yaklaştırır. Ama bundan şüpheliyim.

Bir toplum olarak, yıllara hayat eklemek yerine hayata yıllar katmayı çok önemsiyoruz.

“Medya zaten sonbaharda virüsün yeniden canlanmasından bahsediyor: Bu sırada başkaları evde kalmayı izlemeyecek” için 31 yanıt

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 27-04-2020 15:04:50

Siirt merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha güzel, şukuladım 29-04-2020 13:38:02

Osmaniye merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, sağolun 03-05-2020 23:55:07

Kastamonu merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-05-2020 08:46:40

Çorum merkezden ben gaye. Merhabalar web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım 07-05-2020 05:50:47

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 19:33:34

Kilis merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 22-05-2020 08:11:08

Ankara merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 30-05-2020 21:21:03

Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 31-05-2020 04:12:18

Niğde merkezden ben gaye. Merhaba web siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 05-06-2020 18:39:30

Çanakkale merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-06-2020 02:42:14

Gaziantep merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz cidden çok güzel, tebrikler 07-07-2020 03:34:03

Bitlis merkezden ben doruk. Selamlar sayfan harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-07-2020 12:13:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir