Mobilde, herhangi bir hata için özür dilerim.

Netflix’teki anime dizisi “B the begin” ı yeniden izliyordum …. 1. sezon, 5. bölüm; Bir tür kapalı devre elektronik kesicinin tasvir edildiği bir program görüyorsunuz. Oldukça güzel bir fikir ama o kadar da zorlayıcı görünmüyor. Adam bugünlerde işleri gerçekten böyle idare ediyor olabilir mi? Sen söyle…..

Author

6 Comments

1. Tekirdağ merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok iyi, sağolun 25-03-2021 09:45:03

2. Bu konu : ” Medyada İlginç Bir Fikir .. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 415

3. Merhaba herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

4. Sakarya dan kimler var. Medyada İlginç Bir Fikir .. . Selam siten inan ki güzel, twitter da paylaştım , hatice – 52

5. Bu konu : ” Medyada İlginç Bir Fikir .. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla çok güzel, face de paylaştım , – 76

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Medyada İlginç Bir Fikir .. ” çok güzel. Mrb web siten inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 59

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link