Ivermektin, Covid-19’u tedavi etmek/önlemek için etkisiz, kanıtlanmamış veya potansiyel olarak tehlikeliyse, o zaman MSM, bu ilacın virüsü yenmelerine yardımcı olmadığı için ölen tüm insanlar hakkında hikayeler yayınlamaz mı?

…Tactical-Lesbian tarafından gönderildi
[comments]

26 Comments

1. Bu konu : ” Medyada Ivermectin ile ilgili korku hikayeleri nerede? ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 263

2. Siirt dan kimler var. Medyada Ivermectin ile ilgili korku hikayeleri nerede? . Selamlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , hatice – 67

3. Bu konu : ” Medyada Ivermectin ile ilgili korku hikayeleri nerede? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 247

4. Bilecik merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, saolun 04-08-2021 03:39:09

5. Bu konu : ” Medyada Ivermectin ile ilgili korku hikayeleri nerede? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 80

6. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Medyada Ivermectin ile ilgili korku hikayeleri nerede? . Selam sayfa yeminle iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 76

7. Bursa dan kimler var. Medyada Ivermectin ile ilgili korku hikayeleri nerede? . selam arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 54

8. Gümüşhane dan kimler var. Medyada Ivermectin ile ilgili korku hikayeleri nerede? . Selam sayfan ciddiyim çok iyi, sağolun , – 109

9. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran edici, face de paylaştım 13-08-2021 17:50:06

10. Amasya merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-08-2021 10:57:38

11. Ardahan merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 19-08-2021 19:39:21

12. Ardahan dan kimler var. Medyada Ivermectin ile ilgili korku hikayeleri nerede? . Selam herkese siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 497

13. Düzce dan kimler var. Medyada Ivermectin ile ilgili korku hikayeleri nerede? . selamun aleyküm siten ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 113

14. Bu konu : ” Medyada Ivermectin ile ilgili korku hikayeleri nerede? ” çok güzel. Slm web sitesi inanki güzel, şukuladım , doruk – 44

15. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran edici, tebrikler

16. Antalya dan kimler var. Medyada Ivermectin ile ilgili korku hikayeleri nerede? . Mrb web siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 203

17. Tokat merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 28-08-2021 16:50:14

18. Slm web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

19. Bu konu : ” Medyada Ivermectin ile ilgili korku hikayeleri nerede? ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 446

20. Bu konu : ” Medyada Ivermectin ile ilgili korku hikayeleri nerede? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, teşekkürler , ali – 351

21. Merhabalar paylaşımın inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

22. Bu konu : ” Medyada Ivermectin ile ilgili korku hikayeleri nerede? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 140

23. Merhabalar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Erzincan merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın cidden iyi, twitter da paylaştım 23-09-2021 16:37:37

25. Siirt dan kimler var. Medyada Ivermectin ile ilgili korku hikayeleri nerede? . selam arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 410

Write A Comment