Medyada yer almayan son POTUS Konuşması.

https://www.youtube.com/watch?v=720O_yBLrTs

Söylediği şeyin doğru olup olmadığını idk, ama insanların ne düşündüğünü bilmek istedim.

Bu sadece kaybetmeyi reddeden yaşlı bir adam mı yoksa sistem gerçekten o kadar bozuk ki, başkan bile işleri doğru yapmaya zorlayamaz.

“Medyada yer almayan son POTUS Konuşması.” üzerine 22 yorum

1. Afyon dan kimler var. Medyada yer almayan son POTUS Konuşması. . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 245

2. Bu konu : ” Medyada yer almayan son POTUS Konuşması. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 66

3. İzmir dan kimler var. Medyada yer almayan son POTUS Konuşması. . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden dikkat çekici, sağolun , gaye – 109

4. Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten yeminle çok iyi, teşekkürler 13-12-2020 15:08:37

5. Burdur merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:38:43

6. Ardahan dan kimler var. Medyada yer almayan son POTUS Konuşması. . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 378

7. Bu konu : ” Medyada yer almayan son POTUS Konuşması. ” çok güzel. Selamlar sayfan valla hayran edici, sağolun , Gürbüz – 271

8. Bu konu : ” Medyada yer almayan son POTUS Konuşması. ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 314

9. Bu konu : ” Medyada yer almayan son POTUS Konuşması. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, şukuladım , emin – 107

10. Isparta dan kimler var. Medyada yer almayan son POTUS Konuşması. . Slm bu web sitesi inanılmaz iyi, face de paylaştım , ali – 396

11. Malatya merkezden ben banu. Merhaba paylaşım valla hayran bıraktı, şukuladım 14-01-2021 21:42:07

12. Bu konu : ” Medyada yer almayan son POTUS Konuşması. ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 241

13. Kahramanmaraş merkezden ben . Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 05-02-2021 14:42:17

14. Bingöl dan kimler var. Medyada yer almayan son POTUS Konuşması. . Selam sayfan inan ki hayran bıraktı, saolun , gaye – 94

15. Bu konu : ” Medyada yer almayan son POTUS Konuşması. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 403

16. Bolu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 25-02-2021 13:57:30

17. Rize dan kimler var. Medyada yer almayan son POTUS Konuşması. . Merhaba sayfa vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 345

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link