Medyanın bize covid yüzünden öldüklerini söylediği tüm bu insanları gerçekte neyin öldürdüğünü tespit etmelerini istersem, aptal mıyım? Tıp, insan vücudu, bilim hakkında hiçbir fikri olmayan biri yerine bir profesyonele güvenebilir miyim?

Yavaş bir yanık ve bende yeterince var, her gün toplam sayıya daha fazla ölüm ekliyorlar, günlük sayı gösterilmeden birkaç saat önce ölen başka bir grup insan.

Bu insanları gerçekten morga getirmek, tüm belgeleri hazırlamak, patologlara girmek, lanet çocuğu kesmek, örnekleri toplamak, o lanet örnekleri kontrol etmek için hiç zaman yok (sonuçlar için günler veya haftalar alabilir).

Siktir et, ölen herkesi yakın ölüm listesine ekle.

Kanıt olmadan covid’den ölmediklerini söyleyemem ama medya ve hükümetler kanıtsız covid’den öldüklerini söyleyebilir mi?

Bu insanların ölüm sebebi lanet bir fikirse ve bilimsel bir gerçek değilse, o zaman geçmişte tekrar tekrar yalan söyleyen ve sikişen insanlar üzerine lanet fikrimi seçeceğim.

ölüm nedeni ile ilgili herhangi bir soruşturmayı engellemek için her şeyi yaparlar.

Mümkün olduğunca çok vücut yakarlar. her ölüme özgü tıbbi bilgileri gizleyin.

Şimdiden covid yüzünden 2 milyon ölüm mü? Gerçekten mi? Bu insanlardan en az biri için bilimsel ve tıbbi verilerle ayrıntılı otopsimiz var mı?

bizde var mı

tabii ki bizde yok.

bilime ne için ihtiyacımız var? bazı kurallar yaratabilir ve bunların doğru olduğuna inanabiliriz. zamanın başlangıcından beri dinler için harika çalıştı. onunla devam etmek için biraz saçmalık uydur.

“Medyanın bize covid yüzünden öldüklerini söylediği tüm bu insanları gerçekte neyin öldürdüğünü tespit etmelerini istersem, aptal mıyım? Tıp, insan vücudu, bilim hakkında hiçbir fikri olmayan biri yerine bir profesyonele güvenebilir miyim?” üzerine 19 yorum

1. Konya merkezden ben gaye. Selam paylaşımın gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 17-01-2021 21:48:50

2. Diyarbakır dan kimler var. Medyanın bize covid yüzünden öldüklerini söylediği tüm bu insanları gerçekte neyin öldürdüğünü tespit etmelerini istersem, aptal mıyım? Tıp, insan vücudu, bilim hakkında hiçbir fikri olmayan biri yerine bir profesyonele güvenebilir miyim? . Selam herkese sayfanız süper ötesi çok iyi, teşekkürler , Emine – 39

3. Bingöl merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 21-01-2021 10:54:46

4. Eskişehir dan kimler var. Medyanın bize covid yüzünden öldüklerini söylediği tüm bu insanları gerçekte neyin öldürdüğünü tespit etmelerini istersem, aptal mıyım? Tıp, insan vücudu, bilim hakkında hiçbir fikri olmayan biri yerine bir profesyonele güvenebilir miyim? . Slm paylaşım cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 449

5. Bu konu : ” Medyanın bize covid yüzünden öldüklerini söylediği tüm bu insanları gerçekte neyin öldürdüğünü tespit etmelerini istersem, aptal mıyım? Tıp, insan vücudu, bilim hakkında hiçbir fikri olmayan biri yerine bir profesyonele güvenebilir miyim? ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 334

6. Osmaniye dan kimler var. Medyanın bize covid yüzünden öldüklerini söylediği tüm bu insanları gerçekte neyin öldürdüğünü tespit etmelerini istersem, aptal mıyım? Tıp, insan vücudu, bilim hakkında hiçbir fikri olmayan biri yerine bir profesyonele güvenebilir miyim? . Selamlar sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 170

7. Erzurum merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz ciddiyim çok güzel, teşekkürler 26-01-2021 02:23:15

8. Tokat dan kimler var. Medyanın bize covid yüzünden öldüklerini söylediği tüm bu insanları gerçekte neyin öldürdüğünü tespit etmelerini istersem, aptal mıyım? Tıp, insan vücudu, bilim hakkında hiçbir fikri olmayan biri yerine bir profesyonele güvenebilir miyim? . Mrb siten inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 23

9. Bartın merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 26-01-2021 08:27:33

10. Trabzon dan kimler var. Medyanın bize covid yüzünden öldüklerini söylediği tüm bu insanları gerçekte neyin öldürdüğünü tespit etmelerini istersem, aptal mıyım? Tıp, insan vücudu, bilim hakkında hiçbir fikri olmayan biri yerine bir profesyonele güvenebilir miyim? . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha güzel, sağolun , emin – 35

11. Kırklareli merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-02-2021 21:24:08

12. Erzurum dan kimler var. Medyanın bize covid yüzünden öldüklerini söylediği tüm bu insanları gerçekte neyin öldürdüğünü tespit etmelerini istersem, aptal mıyım? Tıp, insan vücudu, bilim hakkında hiçbir fikri olmayan biri yerine bir profesyonele güvenebilir miyim? . Merhabalar web siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 26

13. Bu konu : ” Medyanın bize covid yüzünden öldüklerini söylediği tüm bu insanları gerçekte neyin öldürdüğünü tespit etmelerini istersem, aptal mıyım? Tıp, insan vücudu, bilim hakkında hiçbir fikri olmayan biri yerine bir profesyonele güvenebilir miyim? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten güzel, teşekkürler , memo – 228

14. Sakarya dan kimler var. Medyanın bize covid yüzünden öldüklerini söylediği tüm bu insanları gerçekte neyin öldürdüğünü tespit etmelerini istersem, aptal mıyım? Tıp, insan vücudu, bilim hakkında hiçbir fikri olmayan biri yerine bir profesyonele güvenebilir miyim? . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten iyi, face de paylaştım , memo – 444

15. Muğla merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 27-02-2021 12:36:58

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link