Medyanın insanlar üzerindeki etkisi söz konusu olduğunda sorumluluğun ağırlığı. Çoğu komplocu için katlanamayacak kadar fazla mı?

Söylemeye gerek yok ki söylem seviyesi her yerde tamamen yok edildi. Sadece ana siyasi grupların kült benzeri radikalleşmesi nedeniyle değil, aynı zamanda insanların her yerde maruz kaldığı aşırı bilgi yükü nedeniyle. Örgütlü, istikrar karşıtı bir grubun sağlamlaşması gibi çok fazla çelişkili bilgi var.

Konu insanları yeni yöntemlere maruz bırakma sorumluluğuyla başa çıkmaya gelince bazı insanların alabileceği korkuyu anlıyorum. Ama aynı zamanda, hükümetteki yolsuzluğu ifşa etmekle ilgili en büyük grup komplocuları gördüğüm için, bu görmezden gelemeyeceğimiz bir şey. İnsanlar CIA’nın medya üzerindeki etkisine karşı savaşmakla uğraşmazlarsa, bu kesinlikle onları korkak yapar.

Buradaki çoğumuz için bu sorumluluk çok fazla olabilir ve insanlar komployu bir eğlence yolu olarak kullanmayı tercih edebilir mi?

“Medyanın insanlar üzerindeki etkisi söz konusu olduğunda sorumluluğun ağırlığı. Çoğu komplocu için katlanamayacak kadar fazla mı?” üzerine 20 yorum

1. İstanbul dan kimler var. Medyanın insanlar üzerindeki etkisi söz konusu olduğunda sorumluluğun ağırlığı. Çoğu komplocu için katlanamayacak kadar fazla mı? . selam arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 40

2. Bu konu : ” Medyanın insanlar üzerindeki etkisi söz konusu olduğunda sorumluluğun ağırlığı. Çoğu komplocu için katlanamayacak kadar fazla mı? ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 84

3. Bu konu : ” Medyanın insanlar üzerindeki etkisi söz konusu olduğunda sorumluluğun ağırlığı. Çoğu komplocu için katlanamayacak kadar fazla mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 71

4. Ankara merkezden ben ziya. Selamlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 10-01-2021 16:05:28

5. Kırşehir merkezden ben ali. Selam sayfa harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 10-01-2021 16:05:30

6. Ordu merkezden ben emin. Merhabalar bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-01-2021 16:09:52

7. Düzce dan kimler var. Medyanın insanlar üzerindeki etkisi söz konusu olduğunda sorumluluğun ağırlığı. Çoğu komplocu için katlanamayacak kadar fazla mı? . selamun aleyküm sayfa inanki çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 404

8. Bu konu : ” Medyanın insanlar üzerindeki etkisi söz konusu olduğunda sorumluluğun ağırlığı. Çoğu komplocu için katlanamayacak kadar fazla mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sağolun , gaye – 292

9. Bu konu : ” Medyanın insanlar üzerindeki etkisi söz konusu olduğunda sorumluluğun ağırlığı. Çoğu komplocu için katlanamayacak kadar fazla mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 89

10. Bu konu : ” Medyanın insanlar üzerindeki etkisi söz konusu olduğunda sorumluluğun ağırlığı. Çoğu komplocu için katlanamayacak kadar fazla mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 441

11. Gümüşhane dan kimler var. Medyanın insanlar üzerindeki etkisi söz konusu olduğunda sorumluluğun ağırlığı. Çoğu komplocu için katlanamayacak kadar fazla mı? . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 114

12. Bu konu : ” Medyanın insanlar üzerindeki etkisi söz konusu olduğunda sorumluluğun ağırlığı. Çoğu komplocu için katlanamayacak kadar fazla mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 439

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link