Kategoriler
Genel

Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır.

Bush, intikamımızı almak için bizi savaşa gönderdiği 9/11 yanıtından dolayı yeniden seçildi, Trump, DNC tarafından el altında olmasına rağmen yeniden seçilmesi için büyük bir şeye ihtiyacı var. Bu HOOK-LINE & SINKER yaklaşımına ihtiyaçları var. MSM'nin Trump'ın 11 Eylülünün COVID-19 olduğunu ne kadar söylediğini izleyin. Sadece bugün haberlerde duydum ve son iki yıldır bunu söyledikten sonra bana geldi. Trump'ın yeniden seçilmesini sağlamak için 11 Eylül'e ihtiyacı var.

Sağ ve Sol'un kollarında olabileceği başka bir saldırı olacağından emin olabilirsiniz ve eğer bu ülkelerin açık bir şekilde GERÇEK virüs salgını kullanarak bir tahmin olarak benzeri görülmemiş kilitlenmeler yapmaları çok ilginç olurdu.

Her şey bilinçaltı mesajlaşma ile ilgili ABD'nin IMO çoğunluğu Trump'a bir başarısızlık olarak bakıyor, ancak bugün MSNBC bile ülkenin yarısından fazlasının Trumps'ın salgına tepkisinin iyi olduğunu düşündüğünü itiraf ediyordu. Bana ne düşündüğünü söyle.

“Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır.” için 10 yanıt

Adana merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 21-03-2020 20:37:37

Sivas merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-03-2020 15:12:47

Sivas merkezden ben Aylin. Selam siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 24-03-2020 06:53:31

Malatya merkezden ben ali. Mrb siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2020 01:52:42

Kütahya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 29-03-2020 15:36:45

Bolu merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz inan ki mükemmel, tebrikler 30-03-2020 07:26:53

Ardahan merkezden ben gaye. Selamlar siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler 01-04-2020 05:34:13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir