Bush, intikamımızı almak için bizi savaşa gönderdiği 9/11 yanıtından dolayı yeniden seçildi, Trump, DNC tarafından el altında olmasına rağmen yeniden seçilmesi için büyük bir şeye ihtiyacı var. Bu HOOK-LINE & SINKER yaklaşımına ihtiyaçları var. MSM'nin Trump'ın 11 Eylülünün COVID-19 olduğunu ne kadar söylediğini izleyin. Sadece bugün haberlerde duydum ve son iki yıldır bunu söyledikten sonra bana geldi. Trump'ın yeniden seçilmesini sağlamak için 11 Eylül'e ihtiyacı var.

Sağ ve Sol'un kollarında olabileceği başka bir saldırı olacağından emin olabilirsiniz ve eğer bu ülkelerin açık bir şekilde GERÇEK virüs salgını kullanarak bir tahmin olarak benzeri görülmemiş kilitlenmeler yapmaları çok ilginç olurdu.

Her şey bilinçaltı mesajlaşma ile ilgili ABD'nin IMO çoğunluğu Trump'a bir başarısızlık olarak bakıyor, ancak bugün MSNBC bile ülkenin yarısından fazlasının Trumps'ın salgına tepkisinin iyi olduğunu düşündüğünü itiraf ediyordu. Bana ne düşündüğünü söyle.

Author

110 Comments

1. Selam herkese web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

2. Adana merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 21-03-2020 20:37:37

3. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, tebrikler

4. Sivas merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-03-2020 15:12:47

5. Sivas merkezden ben Aylin. Selam siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım 24-03-2020 06:53:31

6. Malatya merkezden ben ali. Mrb siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2020 01:52:42

7. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 29-03-2020 15:36:45

8. Bolu merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz inan ki mükemmel, tebrikler 30-03-2020 07:26:53

9. Ardahan merkezden ben gaye. Selamlar siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler 01-04-2020 05:34:13

10. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sağolun

11. Mrb bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

12. Slm bu web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

13. Sinop merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi vallaha güzel, sağolun 10-04-2020 06:04:58

14. Selam herkese web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Merhaba herkese siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

16. Batman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-04-2020 05:01:09

17. Muş merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz cidden güzel, twitter da paylaştım 27-04-2020 10:40:42

18. Merhaba herkese web siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

19. Adıyaman merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, linkedinde paylaştım 28-04-2020 21:29:19

20. Selamlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

21. Slm siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Iğdır merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 05-05-2020 11:02:40

23. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, şukuladım

24. Gaziantep merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-05-2020 10:03:57

25. elif yılmaz Reply

Mrb siten cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

26. Amasya merkezden ben doruk. Selamlar web siten vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 09:32:11

27. Kırşehir merkezden ben mehmet. Selam siten harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 24-05-2020 17:39:41

28. Selam paylaşım inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

29. Afyon merkezden ben Gürbüz. Selam sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 11-06-2020 02:43:42

30. Selam siteniz ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

31. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

32. Slm siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Malatya merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 07-07-2020 23:19:31

34. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 10-07-2020 04:29:12

35. Niğde merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım inan ki güzel, sağolun 10-07-2020 07:16:41

36. Artvin merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 18-07-2020 03:49:41

37. selam arkadaşlar web siten vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

38. Malatya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, saolun 07-08-2020 00:24:39

39. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, face de paylaştım

40. Merhabalar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, saolun

41. Diyarbakır merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 03-09-2020 18:02:05

42. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

43. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

44. Sinop merkezden ben ziya. Slm web sitesi harbiden güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:34:48

45. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, face de paylaştım

46. Mrb web sitesi gerçekten iyi, facebookta paylaştım

47. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan harbiden hayran edici, saolun 08-10-2020 04:41:21

48. Kırşehir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-10-2020 19:46:50

49. Bu konu : ” Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim mükemmel, şukuladım , – 29

50. Bu konu : ” Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim iyi, saolun , Aylin – 299

51. İstanbul merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım 26-10-2020 18:08:11

52. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 110

53. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. . Selam paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 357

54. Manisa dan kimler var. Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. . Merhabalar siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 405

55. Aydın merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-11-2020 21:13:09

56. Slm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Manisa dan kimler var. Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. . Mrb sayfa vallaha billaha iyi, sağolun , emin – 3

58. Çankırı merkezden ben ahmet. Mrb web siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 22-11-2020 09:45:59

59. selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, face de paylaştım

60. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

61. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla iyi, facebookta paylaştım

62. Kocaeli dan kimler var. Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. . Merhaba paylaşımın inan ki güzel, saolun , ahmet – 148

63. Kırşehir merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 17-12-2020 15:37:05

64. Osmaniye merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 21-12-2020 15:39:51

65. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 68

66. Malatya merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-12-2020 05:46:28

67. Bu konu : ” Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz hayran edici, saolun , banu – 198

68. Kayseri dan kimler var. Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 262

69. Mrb web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

70. Tokat dan kimler var. Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. . Slm sayfanız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 387

71. Merhabalar siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

72. Erzincan dan kimler var. Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. . Selam siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 70

73. Diyarbakır merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun 05-02-2021 15:43:05

74. Bolu merkezden ben ali. Selam sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 06-02-2021 04:56:00

75. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 16-02-2021 00:22:10

76. Selamlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

77. Batman dan kimler var. Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. . Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 416

78. Diyarbakır dan kimler var. Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 374

79. elif yılmaz Reply

Merhaba web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

80. Bu konu : ” Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 448

81. Mersin dan kimler var. Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. . Selamlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 215

82. Bu konu : ” Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 259

83. Slm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

84. Bingöl merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim iyi, sağolun 14-04-2021 01:27:28

85. Eskişehir dan kimler var. Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. . Merhabalar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 148

86. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 109

87. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

88. Gürbüz Reply

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan cidden güzel, face de paylaştım 04-05-2021 03:14:04

89. Bu konu : ” Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. ” çok güzel. Merhabalar siten inanki mükemmel, teşekkürler , emin – 115

90. Isparta dan kimler var. Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. . selamun aleyküm siteniz inan ki güzel, twitter da paylaştım , ziya – 268

91. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler

92. Zonguldak merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten iyi, teraziye tıkladım 29-05-2021 02:06:07

93. Isparta dan kimler var. Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 198

94. Adana merkezden ben emin. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 11-06-2021 09:40:26

95. Bu konu : ” Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 492

96. Elazığ merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 11-06-2021 20:19:18

97. Bu konu : ” Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, tebrikler , ahmet – 385

98. Bu konu : ” Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 409

99. Bu konu : ” Medyanın Trump'ın önümüzdeki aylarda yeniden seçilmesine nasıl yardımcı olduğunu izleyin. Bush, 11 Eylül'e verdiği yanıt nedeniyle yeniden seçildi. MSM, Trump'ın 9/11'inin COVID-19 olduğunu ikna edecek ve ölüm eksikliği, çok yavaş yanıtına rağmen onay derecesinde artışa neden olacaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 382

100. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın ciddiyim iyi, sağolun 12-06-2021 14:54:34

101. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

102. Kars merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 13-06-2021 01:16:54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link