SS: Sağlıklı insanların çoğu için o kadar tehlikeli OLMAYAN bir virüs için deneysel bir aşı yaptırmak için neden bu kadar zorlu bir baskı var?

Gerçek olduğumda tamamen güvenli olduğunu iddia ediyorlar – kimse uzun vadeli etkilerini bilmiyor.

… KatSpray tarafından gönderildi
[comments]

Author

14 Comments

1. Slm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Adıyaman dan kimler var. Medyanın ve hükümetin herkesi deneysel bir aşı yaptırması için ne kadar zorladığından başka kimse ürktü mü? . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , ali – 53

3. Merhabalar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” Medyanın ve hükümetin herkesi deneysel bir aşı yaptırması için ne kadar zorladığından başka kimse ürktü mü? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 472

5. Tekirdağ dan kimler var. Medyanın ve hükümetin herkesi deneysel bir aşı yaptırması için ne kadar zorladığından başka kimse ürktü mü? . Selamlar web sitesi inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 172

6. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, saolun

7. Gürbüz Reply

Mrb web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun

8. Selamın aleyküm sayfanız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” Medyanın ve hükümetin herkesi deneysel bir aşı yaptırması için ne kadar zorladığından başka kimse ürktü mü? ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 428

10. Slm siten vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Çankırı dan kimler var. Medyanın ve hükümetin herkesi deneysel bir aşı yaptırması için ne kadar zorladığından başka kimse ürktü mü? . Selamın aleyküm paylaşımın valla mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 482

12. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

13. Batman dan kimler var. Medyanın ve hükümetin herkesi deneysel bir aşı yaptırması için ne kadar zorladığından başka kimse ürktü mü? . selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 305

14. Aksaray dan kimler var. Medyanın ve hükümetin herkesi deneysel bir aşı yaptırması için ne kadar zorladığından başka kimse ürktü mü? . Selam web siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 209

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link