Yani? Ya illuminati’den daha derine inerse?

Kârlarını korumak için bizi kitlesel zehirlenmelerden ve ölümden kurtardılar ama bu süreçte … Bizi zehirlediler.

Halka açık havuzlar. Sinir ajanları gerçektir. İnsanları toplu olarak öldürebilirler.

herkes her zamanki gibi iş dışına çıkıyordu. Başka bir ülkeden gönderilen büyük bir suikastçı ağı. Suya bir sinir ajanı fırlatır. Ölü

Bizi zaten öldürdüler.

Hepiniz öldünüz.

Çok geç.

Sen öldün.

Author

35 Comments

1. Bu konu : ” Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 232

2. Bu konu : ” Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 431

3. Amasya dan kimler var. Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. . Selamlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 214

4. Bitlis dan kimler var. Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. . Selam sayfa vallaha çok iyi, şukuladım , mehmet – 289

5. Bu konu : ” Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 28

6. Gaziantep merkezden ben ali. Merhaba siten yeminle mükemmel, teşekkürler 14-03-2021 00:31:18

7. Bolu merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 16-03-2021 02:29:48

8. Bu konu : ” Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 296

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 393

10. Muğla dan kimler var. Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. . Selamın aleyküm siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , – 30

11. Kastamonu dan kimler var. Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. . Selam herkese sayfan inan ki mükemmel, saolun , mehmet – 230

12. Gürbüz Reply

Hakkari dan kimler var. Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. . Slm web sitesi ciddiyim güzel, saolun , Gürbüz – 78

13. Bu konu : ” Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 156

14. Zonguldak dan kimler var. Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran edici, teşekkürler , – 303

15. Kayseri dan kimler var. Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 154

16. Merhabalar sayfan vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

17. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

18. Bu konu : ” Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 459

19. Bu konu : ” Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, sağolun , emin – 237

20. Bu konu : ” Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 499

21. Kütahya dan kimler var. Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran edici, saolun , doruk – 481

22. Kilis merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 03-06-2021 13:37:45

23. Bu konu : ” Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki iyi, face de paylaştım , banu – 62

24. Zonguldak merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 28-06-2021 22:23:42

25. Yalova dan kimler var. Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. . Merhabalar web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 308

26. Bu konu : ” Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , – 42

27. Çankırı merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 08-07-2021 11:18:19

28. Bu konu : ” Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim güzel, tebrikler , hatice – 106

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 74

30. Bu konu : ” Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, şukuladım , emin – 313

31. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

32. Mersin dan kimler var. Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. . Slm sayfan inan ki iyi, saolun , ali – 65

33. Bu konu : ” Mega Komplo. Salgın, bizi halka açık yerlerde toplu zehirlenmelerden kurtarmak için insan yapımı bir komplo idi. ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle iyi, twitter da paylaştım , ali – 338

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link