Megalodon, yıllar önce bu gezegende yüzen devasa bir köpekbalığı türüdür. Birçok kişi, neslinin tükendiğine inanıyor; ancak, okyanusumuzun sadece% 10’u keşfedilmişken, bence böyle bir hayvanın hala var olması çok mantıklı. Açıkçası, potansiyel av sayısı önemli ölçüde düştükçe türlerin sayıları büyük ölçüde azaldı, ancak köpekbalıkları ve timsahlar gibi hayvanlar, evrim sürecinde hiç uyum sağlamadan veya çok küçük mutasyonlar olmadan yüz binlerce yıl yaşamanın mümkün olduğunu gösterdi. Bu aynı zamanda megalodon gibi bir ölüm makinesinin zaman testini küçük sayılarla nasıl sürdürebileceğini de açıklıyor.

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” Megalodon hala bu dünyada yüzüyor ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki dikkat çekici, saolun , memo – 84

2. Afyon merkezden ben emin. Merhabalar siten valla güzel, linkedinde paylaştım 24-01-2021 07:31:19

3. Bu konu : ” Megalodon hala bu dünyada yüzüyor ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 260

4. Erzurum merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-01-2021 10:54:36

5. Bartın dan kimler var. Megalodon hala bu dünyada yüzüyor . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 210

6. Selamın aleyküm siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

7. Çorum merkezden ben gaye. Selam sayfanız harbiden çok iyi, sağolun 28-01-2021 07:50:11

8. Bu konu : ” Megalodon hala bu dünyada yüzüyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, tebrikler , Aylin – 488

9. Bu konu : ” Megalodon hala bu dünyada yüzüyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 124

10. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, saolun

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Megalodon hala bu dünyada yüzüyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 344

12. Tekirdağ dan kimler var. Megalodon hala bu dünyada yüzüyor . Mrb paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 72

13. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. Megalodon hala bu dünyada yüzüyor . Selam herkese sayfanız valla güzel, şukuladım , Gürbüz – 496

14. Mrb sayfa inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Rize dan kimler var. Megalodon hala bu dünyada yüzüyor . Slm web sitesi ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 390

16. Bu konu : ” Megalodon hala bu dünyada yüzüyor ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 191

17. Muş dan kimler var. Megalodon hala bu dünyada yüzüyor . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 405

18. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 13-04-2021 18:50:43

19. Muğla dan kimler var. Megalodon hala bu dünyada yüzüyor . Selam herkese siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 438

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link