Teröristlerin çekişmeyi desteklemek için yayınlanan bağlantı, daha önce Süveyş Kanalı’nı kapatmayı düşünmüşlerdi:

https://ctc.usma.edu/attacks-in-the-suez-security-of-the-canal-at-risk/

“Mısır siyasi istikrarsızlığa saplanmışken, El Kaide ideolojisini paylaşan bir terörist grup – Furkan Tugayları – 2013 yılında kanaldan geçen gemilere saldırdı ve gelecekte benzer saldırılar düzenlemeye söz verdi.4 Bu saldırıların ardından militanların büyük bir gemiyi batırıp kanalı bir süre tıkayarak Süveyş Kanalı üzerinden sevkiyatları başarılı bir şekilde kesintiye uğratabilecekleri endişesi var. “

Çok basit, daha önce yapılmamış olmasına şaşırdım.

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? ” çok güzel. Slm paylaşımın valla hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 279

2. Bu konu : ” Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 305

3. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

4. Bu konu : ” Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 37

5. Trabzon dan kimler var. Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 12

6. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? . Selamın aleyküm paylaşım valla çok iyi, şukuladım , elif yılmaz – 241

7. Erzurum merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan harbiden güzel, tebrikler 13-04-2021 03:44:05

8. Adana dan kimler var. Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? . selamun aleyküm web siteniz cidden çok iyi, teşekkürler , memo – 424

9. Bu konu : ” Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 169

10. Bitlis dan kimler var. Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? . Selam web siten cidden iyi, teraziye tıkladım , hatice – 409

11. Selamın aleyküm sayfanız inan ki mükemmel, teraziye tıkladım

12. Kırıkkale merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 25-04-2021 11:12:58

13. Kayseri dan kimler var. Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? . Selam herkese paylaşımınız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 15

14. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

15. Trabzon merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın inanki dikkatimi çekti, şukuladım 06-05-2021 22:07:31

16. selamun aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

17. Isparta dan kimler var. Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 214

18. Karabük dan kimler var. Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? . Mrb bu web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 397

19. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, saolun , mehmet – 84

21. Aksaray dan kimler var. Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? . Selamın aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 213

22. Bu konu : ” Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok güzel, şukuladım , gaye – 68

23. Çankırı dan kimler var. Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? . Merhaba web siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 188

24. Samsun merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz inanki hayran edici, tebrikler 24-06-2021 01:21:52

25. Niğde dan kimler var. Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden güzel, tebrikler , Gürbüz – 91

26. Bu konu : ” Megaship Süveyş Kanalı’nda Terörizm İçin Deneme Koşusu mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 153

27. Burdur merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 18-07-2021 01:29:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link