Bunu daha önce denedim, ancak bu topluluğun sunduğu en etkili alıntılardan bazılarının bir listesini derlemeyi seviyorum. “İskenderiye Kütüphanesi” bir kez daha yok ediliyor ve bir noktada birbirimize erişimimizi kaybedebiliriz, bu yüzden sizler için en sarsıcı, anlayışlı veya en önemli alıntıların hangileri olduğunu duymak isterim. Hala yapabiliyorken. 🧡

Author

93 Comments

1. Slm sayfa inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

2. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

3. Selamlar paylaşımınız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Elazığ merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım inan ki mükemmel, tebrikler 19-09-2020 11:25:23

5. selamun aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

6. Kayseri merkezden ben Emine. Selamlar siten harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:19:07

7. Afyon merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi vallaha iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:43:26

8. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Ordu dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . Slm paylaşımın cidden hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 322

10. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, sağolun

11. Bitlis merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 19-10-2020 05:23:23

12. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım , hatice – 360

13. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , – 185

14. Muş dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . Mrb siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 353

15. Ardahan dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . Mrb paylaşım inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 116

16. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Merhaba siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 65

17. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 290

18. Kilis dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . selamun aleyküm web siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 10

19. Selamın aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

20. Muş merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 30-11-2020 15:12:55

21. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:09:28

22. Selam herkese siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

23. Artvin merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 10-12-2020 13:25:02

24. Kilis dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . Merhaba web siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 241

25. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selam web siteniz cidden güzel, sağolun , ali – 303

26. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 252

28. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 170

29. Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

30. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, şukuladım

31. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 56

32. Iğdır merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım vallaha güzel, teraziye tıkladım 05-01-2021 04:34:37

33. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 218

34. Mrb siten vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

35. Adıyaman merkezden ben memo. Selam paylaşımın inanki iyi, teraziye tıkladım 11-01-2021 20:44:18

36. Gürbüz Reply

Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 8

37. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 52

38. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 445

39. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 360

40. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Slm paylaşım inanki mükemmel, tebrikler , ali – 336

41. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki çok iyi, face de paylaştım , emin – 261

42. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden çok iyi, saolun , doruk – 212

43. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 349

44. Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

45. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 417

46. Gürbüz Reply

Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 260

47. Tunceli merkezden ben ziya. Selam siteniz valla iyi, twitter da paylaştım 28-02-2021 08:01:34

48. Tekirdağ merkezden ben emin. Selam web siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-03-2021 01:14:54

49. Yozgat merkezden ben ali. Mrb sayfan inanki güzel, twitter da paylaştım 08-03-2021 00:55:41

50. Mersin dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 249

51. Slm web siteniz harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

52. Edirne dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 51

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 327

54. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 148

55. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun 19-03-2021 22:35:21

56. Merhabalar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

57. Selam herkese paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, şukuladım

58. Erzurum merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-04-2021 15:08:17

59. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selam web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 95

60. Gürbüz Reply

Selam herkese web sitesi vallaha hayran edici, sağolun

61. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 334

62. Bingöl merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi cidden iyi, face de paylaştım 28-04-2021 23:13:49

63. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten valla mükemmel, tebrikler , Hasan – 325

64. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sağolun

65. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 134

66. Kırıkkale merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten inan ki iyi, tebrikler 23-05-2021 00:03:34

67. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 453

68. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 332

69. Kırklareli dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . Slm sayfanız inan ki hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 181

70. Bartın merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 15-06-2021 15:30:47

71. Uşak merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi vallaha iyi, şukuladım 17-06-2021 04:37:27

72. Diyarbakır dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . selamun aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, sağolun , doruk – 463

73. Bingöl merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-06-2021 14:46:10

74. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 208

75. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Slm sayfanız valla hayran edici, sağolun , ali – 206

76. Düzce merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 12-07-2021 07:16:32

77. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, sağolun , ali – 271

78. Erzurum dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . selamun aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 156

79. Hatay merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz valla çok iyi, facebookta paylaştım 21-07-2021 16:00:13

80. Sivas dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . Selamlar sayfanız cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 29

81. Slm sayfanız valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

82. Konya dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . Merhabalar paylaşım harbiden iyi, saolun , Emine – 30

83. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

84. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 146

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link