(MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar

Bunu daha önce denedim, ancak bu topluluğun sunduğu en etkili alıntılardan bazılarının bir listesini derlemeyi seviyorum. “İskenderiye Kütüphanesi” bir kez daha yok ediliyor ve bir noktada birbirimize erişimimizi kaybedebiliriz, bu yüzden sizler için en sarsıcı, anlayışlı veya en önemli alıntıların hangileri olduğunu duymak isterim. Hala yapabiliyorken. 🧡

“(MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar” üzerine 50 yorum

1. Kayseri merkezden ben Emine. Selamlar siten harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:19:07

2. Afyon merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi vallaha iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:43:26

3. Ordu dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . Slm paylaşımın cidden hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 322

4. Bitlis merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 19-10-2020 05:23:23

5. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım , hatice – 360

6. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , – 185

7. Muş dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . Mrb siten süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 353

8. Ardahan dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . Mrb paylaşım inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 116

9. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Merhaba siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 65

10. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 290

11. Kilis dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . selamun aleyküm web siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 10

12. Muş merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 30-11-2020 15:12:55

13. Ardahan merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:09:28

14. Artvin merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 10-12-2020 13:25:02

15. Kilis dan kimler var. (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar . Merhaba web siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 241

16. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selam web siteniz cidden güzel, sağolun , ali – 303

17. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 252

18. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 170

19. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 56

20. Iğdır merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım vallaha güzel, teraziye tıkladım 05-01-2021 04:34:37

21. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 218

22. Adıyaman merkezden ben memo. Selam paylaşımın inanki iyi, teraziye tıkladım 11-01-2021 20:44:18

23. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 8

24. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 52

25. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 445

26. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 360

27. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Slm paylaşım inanki mükemmel, tebrikler , ali – 336

28. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki çok iyi, face de paylaştım , emin – 261

29. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selamlar web siteniz harbiden çok iyi, saolun , doruk – 212

30. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 349

31. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 417

32. Bu konu : ” (MegaThread) En İyi Gerçek Alıntılar ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 260

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link