[Megathread] Pedofil Sembolizmi Açığa Çıktı || şu anda aktif olarak sansürlenmekte ve birden çok kez reddedilmektedir

Tüm albüm w / başlıklar.

Bunu önceden yazacağım: HER SPİRAL / SWIRL, PEDOFİLYA’NIN VEYA BT’YE BAĞLANTI DEĞİL. Bununla birlikte, bu sembollerin bazılarının bağlamı dikkate alındığında, yüzeyde görünenden daha derin bir anlama sahip olabilirler.

Paging … ShacklesMcRustyford – debunking girişimlerinizi dört gözle bekliyorum.

Ne yazık ki, bunları kendi Imgur albüm düzeninde doğru bir şekilde kaynaklamak için zaman ayırmayacağım. Ancak, gerçek Imgur albümüne giderseniz (Imgur web sayfasını açın), Ali Wong Netflix görüntüleri gibi daha az zarar verici olanlardan birkaçını ekleyerek her altyazıda tam olarak kaynaklanacaktır.

Mouthy Buddha’nın belgeseli – PedoGate 2020 pedofillerin günümüzde hala bu sembolleri kullandığını göstermektedir. Daha önce görmediyseniz, bir saat değer.

Bazı resimler yüklenmez. Önce gönderilecekler:

BoyChatOrg

Chris Brown dövmeler – hepimiz bu bok parçasının neler yapabileceğini biliyoruz.

Demi Rose Instagram

Şimdi geri kalanına:

Ghislaine Maxwell’in evindeki sanatı

Trudeau bağlantıları & Üzerinde iplik yeniden düzenleyin.

Gavin Newsom’un tuhaf photoshopped Twitter afiş fotoğrafı bağlantıları. Daha burada ve bu konuda başka bir iş parçacığı.

Çocuk gözaltı merkezi

Papa giysi sembolizmi burada daha fazlası ile. Katolik Kilisesi iğrenç. Video kanıtı burada

Ünlü çocuk modeli Cara Delevingne

Jerry Ward (bios3training) popüler bir YouTube vücut geliştiricisi ve Free Mason, George Floyd’un Free Mason üyeliğini çürüten bir video yapıyor ve 33. dereceye tırmanmak için ne kadar hayırsever olmanız gerektiğinden bahsediyor ve ortada kolunda pedofil sembolü olduğunu fark ediyorum .

OLA dondurma ve onların İnternet sitesi. Bu konuda başka bir konu.

Jimmy Kimmel sembolizm tonlarca skeç – yorum çılgın.

Başak Jonze sembolizmi

Disney Junior gösterisi Avalor Elena’dan Şef Zephyr adlı karakter

Maryland Amber Alert kurbanı

Çocuk TV şovunda basit tasarım?

Voodoo pedofil kaçakçılığı merkez kanıtı. Simpson her zaman bildiklerini taklit eder.

Sembollerin açık kullanımı ile Equitas Academy. Burada onların web sitesi

South Park’ın bazı bölümleri sembolizm.

Artemis Fowl sembolizmi – ağır sembolik ve ezoterik bir film? veya göster? Görmediğimi bilmiyorum.

“[Megathread] Pedofil Sembolizmi Açığa Çıktı || şu anda aktif olarak sansürlenmekte ve birden çok kez reddedilmektedir” üzerine 25 yorum

1. Aksaray merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 13-07-2020 20:43:31

2. Iğdır merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 01-08-2020 09:50:41

3. Muş merkezden ben Gürbüz. Selam siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2020 12:20:58

4. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 22:04:23

5. Mardin merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-08-2020 01:18:55

6. Bingöl merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, linkedinde paylaştım 11-08-2020 23:52:37

7. Kütahya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-08-2020 10:35:41

8. Bartın merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım valla iyi, teraziye tıkladım 16-08-2020 23:12:38

9. Amasya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, şukuladım 26-08-2020 18:37:26

10. Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 11:25:12

11. Tokat merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz gerçekten hayran edici, saolun 06-10-2020 19:30:15

Yorum yapın