Meghan muhtemelen işin içindedir, o bir oyuncu. Bütün bu dram ama gerçek özü yok.

Google haberlerinde Andrew ile ilgili herhangi bir söz, Markle hakkında 10 hikaye ile birlikte gelir … Peki ne için? Kimse onun suçunun ne olduğunu açıklayamaz, sadece Andrew’un aletiyle Epstein’ın pedofil kurabiye kavanozuna yakalandığı sırada tesadüfen başlayan drama var.

O işin içinde, muhtemelen Andrew hakkında herhangi bir haberi bastırmak için kraliyet görevi.

Author

17 Comments

1. Bitlis dan kimler var. Meghan Markle Sabun Operası, Andrew’u Haberden Gizlemek İçin Bir Sahte . Mrb web siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 115

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Meghan Markle Sabun Operası, Andrew’u Haberden Gizlemek İçin Bir Sahte ” çok güzel. Mrb siteniz valla hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 324

3. Ağrı merkezden ben Aylin. Slm web siten valla hoşuma gitti, teşekkürler 25-02-2021 18:51:24

4. Bilecik merkezden ben emin. Selam herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 26-02-2021 04:30:04

5. Bu konu : ” Meghan Markle Sabun Operası, Andrew’u Haberden Gizlemek İçin Bir Sahte ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 212

6. Iğdır dan kimler var. Meghan Markle Sabun Operası, Andrew’u Haberden Gizlemek İçin Bir Sahte . Merhabalar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 102

7. Ardahan dan kimler var. Meghan Markle Sabun Operası, Andrew’u Haberden Gizlemek İçin Bir Sahte . Selam web siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 285

8. Selam siteniz inan ki mükemmel, twitter da paylaştım

9. Osmaniye dan kimler var. Meghan Markle Sabun Operası, Andrew’u Haberden Gizlemek İçin Bir Sahte . Merhabalar sayfan vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 415

10. Bu konu : ” Meghan Markle Sabun Operası, Andrew’u Haberden Gizlemek İçin Bir Sahte ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 142

11. selam arkadaşlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

12. Hatay dan kimler var. Meghan Markle Sabun Operası, Andrew’u Haberden Gizlemek İçin Bir Sahte . Merhaba herkese siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 43

13. Bu konu : ” Meghan Markle Sabun Operası, Andrew’u Haberden Gizlemek İçin Bir Sahte ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz güzel, saolun , Hasan – 56

14. Rize merkezden ben emin. Selam herkese sayfan yeminle hoşuma gitti, saolun 29-03-2021 18:32:09

15. Bu konu : ” Meghan Markle Sabun Operası, Andrew’u Haberden Gizlemek İçin Bir Sahte ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 292

16. Siirt dan kimler var. Meghan Markle Sabun Operası, Andrew’u Haberden Gizlemek İçin Bir Sahte . selam arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 9

17. Gaziantep merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, saolun 11-04-2021 22:58:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link