Meksika’da doktorlar hastaları öldürüyor mu?

Burada, Colorado’da bir göçmen kliniği otobüsünde çalışıyorum ve hastalarımın çoğu, Meksika’dan ve diğer Latin Amerika ülkelerinden tarlalarda çalışmaya gelen ve ardından kışın ayrılan göçmenler. Mo Farklı göçmenler bana defalarca Meksika hükümetinin doktorlara covid hastalarının çok uzaklara gittiyse kaynakları kullanmak yerine ölmelerine izin vermesini emrettiğini söyledi. Burada ABD’de insanlar ventilatör kullanabiliyor, ancak Meksika’da sadece büyük miktarda para ödeyebilirseniz bir tane alırsınız.

“Meksika’da doktorlar hastaları öldürüyor mu?” üzerine 15 yorum

1. Hakkari merkezden ben mehmet. Slm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-09-2020 22:32:22

2. Muğla merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 22-09-2020 15:57:23

3. Osmaniye merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, şukuladım 28-09-2020 14:57:53

4. Sivas merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:21:10

5. Bursa merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-10-2020 22:38:28

Yorum yapın