Melania’nın süper parlak yeşil elbisesi dün gece yersiz görünüyordu.

Sonra, RNC’nin sonunda, bazıları garip bir şekilde yerinde olmayan neon yeşili olan birçok kırmızı, beyaz ve mavi havai fişek vardı.

Baktım ve baktım. Parlak yeşili kullanan görebildiğim tek hareket, tüm protestolarda hazır bulunan yasal gözlemciler.

Bir şekilde yasal gözlemcilere ya da belki de genel olarak protestoculara işaret etmeye çalışıyor mu?

Bilmiyorum, elbise çok tuhaf görünüyor.

İkinci gecenin kıyafeti de tuhaf görünüyordu. Fidel Castro’nun giyeceği bir şeye benziyordu.

Kafam çok karışık. Belki de fişten çekmem gerekiyor.

Author

90 Comments

1. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

2. Antalya merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım valla çok iyi, teşekkürler 29-08-2020 03:36:10

3. Merhaba bu web sitesi harbiden iyi, teraziye tıkladım

4. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

5. Slm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler

6. Kırıkkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 29-08-2020 17:00:00

7. Selam sayfanız gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım

8. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

9. Kocaeli merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi inanki iyi, teraziye tıkladım 03-09-2020 03:30:27

10. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 16:26:08

11. Slm web siteniz yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım

12. selamun aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

13. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi inanılmaz iyi, sağolun 05-09-2020 10:48:50

14. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım

15. Bayburt merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 05-09-2020 10:49:26

16. Aydın merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 05-09-2020 10:49:28

17. elif yılmaz Reply

Selam web sitesi vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

18. selamun aleyküm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

19. Bursa merkezden ben mehmet. Slm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 08-09-2020 10:50:33

20. Ağrı merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-09-2020 10:51:22

21. Gürbüz Reply

Yozgat merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 08-09-2020 10:51:33

22. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 08-09-2020 10:51:44

23. Kocaeli merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi yeminle hayran edici, tebrikler 08-09-2020 10:55:14

24. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

26. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

27. Merhabalar web sitesi vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

28. Muş merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-09-2020 20:59:10

29. Batman merkezden ben doruk. Selam sayfa inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:51:05

30. Malatya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 02-10-2020 11:20:52

31. Mardin merkezden ben gaye. Mrb web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 11-10-2020 03:18:16

32. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşım vallaha iyi, teraziye tıkladım

33. Siirt dan kimler var. Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? . selamun aleyküm sayfa ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 310

34. Merhaba herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

35. Sakarya merkezden ben mehmet. Mrb siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 02-11-2020 23:01:58

36. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

37. Yalova merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 17-11-2020 12:25:19

38. Aksaray dan kimler var. Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 171

39. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

40. Şırnak merkezden ben . Selam web siteniz harbiden güzel, saolun 25-11-2020 04:17:52

41. Bu konu : ” Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 496

42. Bu konu : ” Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 401

43. Bu konu : ” Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 356

44. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

45. Sivas merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 09-12-2020 13:30:58

46. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:46:22

47. Bu konu : ” Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, saolun , ali – 418

48. Bu konu : ” Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun , emin – 257

49. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2020 08:25:29

50. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 05-01-2021 02:05:42

51. Diyarbakır dan kimler var. Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? . Merhaba paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 227

52. Bu konu : ” Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 7

53. Bu konu : ” Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz güzel, teşekkürler , emin – 116

54. Bolu dan kimler var. Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? . Merhaba siteniz inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 171

55. Bu konu : ” Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, saolun , ziya – 211

56. Selam herkese sayfan ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

57. Artvin dan kimler var. Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 271

58. Kırklareli dan kimler var. Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? . Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 435

59. Bu konu : ” Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 465

60. Merhabalar paylaşımın vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

61. Merhabalar bu web sitesi yeminle güzel, teşekkürler

62. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

63. Batman dan kimler var. Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 265

64. Mrb sayfan inanki çok güzel, twitter da paylaştım

65. Yozgat dan kimler var. Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? . Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, sağolun , memo – 226

66. Bu konu : ” Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 15

67. Aydın dan kimler var. Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz mükemmel, teşekkürler , Hasan – 93

68. Bartın merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-02-2021 15:00:14

69. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? . Slm siten gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 377

70. Isparta merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran edici, facebookta paylaştım 24-02-2021 02:20:51

71. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, sağolun

72. Bu konu : ” Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 341

73. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 353

74. Bu konu : ” Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım yeminle iyi, şukuladım , Aylin – 148

75. Mrb paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

76. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? . Selamın aleyküm siteniz inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 380

77. Merhaba web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

78. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, sağolun 12-04-2021 18:22:43

79. Amasya dan kimler var. Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? . selamun aleyküm web siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım , memo – 179

80. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 34

81. Bu konu : ” Melania’nın Parlak Yeşil Elbisesi + Yersiz yeşil havai fişekler = Hukuki Gözlemci Protestoculara Mesaj? ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 385

82. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran edici, tebrikler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link