Melbourne polisleri artık 11 kişi covid19’dan (muhtemelen başka bir şey) öldükten sonra izinsiz evlere girebiliyor.

Avustralya’nın ikinci en büyük şehri, gezegendeki en sıra dışı Covid-19 kilitlenme önlemlerine ve on bir ölümün daha fazlasına maruz kalıyor. Toplam 147 kişi Victoria’daki koronavirüs hayatını kaybetti ve bu da kuşkusuz Avustralya’nın en kötü hit bölgesi oldu ve bu da toplamda 232 ölüm yaşadı. Bununla birlikte, uluslararası olarak bunlar, nüfus için bile ayarlanan kaybolan küçük rakamlardır.

Yeni önlemler:

-Tek istisnalar iş, tıbbi bakım ve bakıcı olmakla birlikte, tüm Melbourne metro bölgesinde saat 8’den akşam 5’e kadar altı haftalık sokağa çıkma yasağı

– Sokağa çıkma yasağı saatler dışında evinizden çıkmanın tek nedeni: yiyecek ve temel eşya alışverişi, bakım ve bakım, günlük egzersiz ve iş.

-Günlük egzersiz sadece evinizin 5 km yarıçapında yapılabilir, bir saatten fazla dayanamaz ve birden fazla kişiyle birlikte olamaz.

-Süt, et, sebze, balık ve tuvalet kağıdı dahil olmak üzere ikiden fazla belirli eşyayı satın alamazsınız.

-Maskeler açık havada, tüm eyalet boyunca zorunludur.

Polis memurları evlere girebilirne emri ne de izni olan.

“Melbourne polisleri artık 11 kişi covid19’dan (muhtemelen başka bir şey) öldükten sonra izinsiz evlere girebiliyor.” üzerine 21 yorum

1. Burdur merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-08-2020 19:49:45

2. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz mükemmel, sağolun 01-09-2020 11:29:02

3. Batman merkezden ben ziya. Merhaba sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 18-09-2020 05:18:47

4. Amasya merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, sağolun 02-10-2020 11:22:47

5. Iğdır merkezden ben ali. Selam sayfanız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-10-2020 16:28:15

Yorum yapın