Melbourne (Victoria’nın başkenti ve en kalabalık şehri) geçen yıl 112 günlük bir tecrit geçirdi ve önlemleri, Victoria eyaletinin tamamının sınırlarının Avustralya’daki diğer eyaletlere kapatılması derecesine yayıldı. O zamanlar, bu tecrit tedbirleri tartışılabilir en sert ve tüm dünyada en radikal şekilde uygulanan tedbirlerdi. Muhtemelen aşırı uzanmanın en iyi örneği, hamile bir kadının tutuklanması Facebook’ta bir anti-kilitlenme protestosunu paylaştığı için kendi evinde.

Stratejik Diyalog Enstitüsü, “nefrete, kutuplaşmaya ve aşırılığa karşı şehir öncülüğündeki tepkiler” oluşturmayı hedefleyen küresel bir “düşün ve yap” tankıdır – bu misyon beyanını uygulamak için alınan önlemler hiçbir zaman açıkça belirtilmemiştir.

Pandemi başladığından beri Melbourne siyasetinde ve polislikte merak uyandıran çifte standartlar var; 26 Ocak 2021 işgal günü protestoları polislik konusunda çirkin bir çifte standart gösterdi; binlerce kişinin bu nedenle görünmesine izin verildi, ancak gerçek Avusturalya günü Koronavirüsü çevreleyen endişeler nedeniyle geçit töreni iptal edildi.

ISD’nin listesi Victoria Bir ‘şehir’ olarak, hükümetin koronavirüs politikaları ağır bir şekilde Melbourne’a odaklandığında, ancak sonunda tüm Victoria’yı etkilediğinde endişe verici. “Olağanüstü hal” Genişletilmiş yıl sonuna kadar 9 ay boyunca Salı günü. Dahası, bugün parlamento komitesi bir gamalı haç yasağı Bu, sivil kışkırtma testinin eşiğinin “kışkırtan davranıştan” “kışkırtması muhtemel davranışa” ayarlanması olmasaydı bu kadar sinsi olmazdı. Bu, şu şekilde ilgilidir: yüklenen ücretler kapatmalara karşı protestolar düzenleyenlere karşı aşılar kışkırtmak içindir.

TL; DR ~ Kanuna aykırı tecrit uygulamalarına ve vücutlarına aşırılıkçı ve nefret dolu davranıştan suçlu ve bazı açılardan bu sert davranışlardan dolayı deneysel bir gen terapisi enjekte edilmesini istememe tutumlarına dayanan ayrımcılığa itiraz eden vatandaşları sınıflandırmanın bir birleşimi varmış gibi hissediyorum. siyasi ve polis yanıtları Stratejik Diyalog Enstitüsü’nü içerir.

Author

17 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Konya dan kimler var. Melbourne’un COVID-19 kilitlenmesi, Stratejik Diyalog Enstitüsü ile bağlantılı . Mrb web sitesi yeminle mükemmel, sağolun , ziya – 437

3. Osmaniye merkezden ben ahmet. Mrb siteniz cidden güzel, face de paylaştım 04-03-2021 13:56:30

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Melbourne’un COVID-19 kilitlenmesi, Stratejik Diyalog Enstitüsü ile bağlantılı ” çok güzel. Merhaba siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 297

5. Bu konu : ” Melbourne’un COVID-19 kilitlenmesi, Stratejik Diyalog Enstitüsü ile bağlantılı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 168

6. Selamlar siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

7. İzmir merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, linkedinde paylaştım 06-03-2021 18:41:18

8. Ağrı merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 08-03-2021 07:41:33

9. Gürbüz Reply

Niğde merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, şukuladım 09-03-2021 06:16:29

10. Zonguldak dan kimler var. Melbourne’un COVID-19 kilitlenmesi, Stratejik Diyalog Enstitüsü ile bağlantılı . Slm siteniz cidden iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 310

11. Slm paylaşım yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

12. Karabük dan kimler var. Melbourne’un COVID-19 kilitlenmesi, Stratejik Diyalog Enstitüsü ile bağlantılı . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 339

13. İzmir merkezden ben ali. Selam web sitesi gerçekten iyi, saolun 26-03-2021 14:05:55

14. Bilecik dan kimler var. Melbourne’un COVID-19 kilitlenmesi, Stratejik Diyalog Enstitüsü ile bağlantılı . Merhaba siteniz harbiden çok güzel, şukuladım , emin – 225

15. Kahramanmaraş dan kimler var. Melbourne’un COVID-19 kilitlenmesi, Stratejik Diyalog Enstitüsü ile bağlantılı . selamun aleyküm siten inanki hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 156

16. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

17. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 17-04-2021 15:11:06

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link