Onları çıplak gözle göremezsiniz. Bana kalırsa gerçek bu. Pek çok Ünlü bunu biliyor çünkü ruhlarını bu Dünya’da işleri yöneten Şeytan’a sattılar. Ortalama bir insanın etrafımızdaki 3 boyutlu nesneleri ve kaba maddeyi düşünmesinin komik olduğunu düşünüyorlar. Karanlık maddeyi düşünün. Ünlülerin çoğu gizli gizli korkunç şeyler yapıyor. Örnek olarak hayvan kurbanı gibi. Temelde cadılar. Karma’dan bağışık olduklarını düşünüyorlar. Kendilerini sembolizmle teşhir ederler ve eğer insanlar kendilerinin gerçek anlamda şeytana tapan sahte putlar olduklarını fark edemeyecek kadar aptallarsa, suçsuz olduklarına inanırlar. Bir amaca hizmet etmediklerini söyleyemem sanırım. Şeytanın yaptığı en büyük numara, dünyayı var olmadığına inandırmaktı. Yorumlarda ruhunu satan ünlüler hakkında bir video yayınlayacağım. Benim de enerji varlıkları hakkında fikirlerim var ve onları görmenin mümkün olduğu bir yol biliyorum. Onlar hakkında çok fazla şey söylemem gerektiğinden emin değilim. İnsanlarla sık sık etkileşime girerler ve çoğu insan bunun farkında değildir. Etrafımızdaki gerçek gerçekliğin muhtemelen yaklaşık %1’ini algılarız. Bizler sihirli varlıklarız ve konuştuğunuz her kelimenin bir büyü olduğunu görürüz.

34 Comments

1. Bu konu : ” Melek ve şeytani enerji varlıklarıyla dolu bir dünyada yaşıyoruz. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 238

2. selamun aleyküm web siten vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

3. Edirne dan kimler var. Melek ve şeytani enerji varlıklarıyla dolu bir dünyada yaşıyoruz. . Merhaba herkese paylaşım harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 21

4. Bu konu : ” Melek ve şeytani enerji varlıklarıyla dolu bir dünyada yaşıyoruz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , emin – 139

5. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız cidden çok iyi, şukuladım 11-06-2021 07:29:28

6. Merhabalar sayfan cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Selam web siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım

8. Kırıkkale merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi inanki çok iyi, tebrikler 22-06-2021 14:30:13

9. Selam herkese paylaşımın inan ki hayran edici, face de paylaştım

10. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, teşekkürler

11. Selam herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Artvin dan kimler var. Melek ve şeytani enerji varlıklarıyla dolu bir dünyada yaşıyoruz. . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi güzel, saolun , memo – 76

13. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. Melek ve şeytani enerji varlıklarıyla dolu bir dünyada yaşıyoruz. . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 342

14. Bayburt dan kimler var. Melek ve şeytani enerji varlıklarıyla dolu bir dünyada yaşıyoruz. . Merhaba sayfa cidden iyi, face de paylaştım , ahmet – 93

15. Selamlar sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım

16. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

17. Bu konu : ” Melek ve şeytani enerji varlıklarıyla dolu bir dünyada yaşıyoruz. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 234

18. Mrb bu web sitesi harbiden çok güzel, teşekkürler

19. Şırnak dan kimler var. Melek ve şeytani enerji varlıklarıyla dolu bir dünyada yaşıyoruz. . Merhaba herkese paylaşım inanki dikkat çekici, saolun , mehmet – 174

20. Bu konu : ” Melek ve şeytani enerji varlıklarıyla dolu bir dünyada yaşıyoruz. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 87

21. Bu konu : ” Melek ve şeytani enerji varlıklarıyla dolu bir dünyada yaşıyoruz. ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , banu – 376

22. Bu konu : ” Melek ve şeytani enerji varlıklarıyla dolu bir dünyada yaşıyoruz. ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim çok güzel, tebrikler , Aylin – 372

23. Kars merkezden ben banu. Selam herkese web sitesi ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 31-07-2021 11:25:08

24. Bu konu : ” Melek ve şeytani enerji varlıklarıyla dolu bir dünyada yaşıyoruz. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 109

25. Selam herkese web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Melek ve şeytani enerji varlıklarıyla dolu bir dünyada yaşıyoruz. ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 484

27. Merhaba sayfanız inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Bu konu : ” Melek ve şeytani enerji varlıklarıyla dolu bir dünyada yaşıyoruz. ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , memo – 93

29. Amasya merkezden ben emin. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 11-09-2021 15:15:19

30. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-09-2021 14:26:22

31. Bolu merkezden ben Gürbüz. Mrb siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2021 22:44:04

Write A Comment