Melekler beni mi gözetliyor yoksa bu bir çeşit tuhaf derecede korkutucu tesadüf mü?

Son zamanlarda gerçekten Teoloji’yi (dini kitapların ve kutsal yazıların arkasındaki bilgi) okumaya başladım.

Temel olarak, Tanrı’nın en güvendiği meleği olması ve büyük kararlar verirken herkese göz kulak olması gereken bu Başmelek Metatron hakkındaki bu videoyu izledim. Erkek arkadaşım ve ben patronuna karşı Homofobik Taciz Raporu hazırlamaya karar verdik.

Bundan sonra ona her zaman yaptığım gibi bir dilek tutmak için İngiltere’de (yaşadığımız yer) 01:01 olduğunu belirttim ve aniden bu videoyu izlemeye karar verdim (https://youtu.be/j5vyXx7YSys).

Uzun lafın kısası Metatron, Tanrı’nın peşindeki en güçlü Göksel Göksel varlık olarak kabul edilir ve Tanrı’nın Yardımcısı olarak kabul edilir. Büyük iyileştirici güçlere sahip olan, onun adını taşıyan geometrik bir şekil (Metatron Küpü) vardır. Ve varlığı, 11:11 gibi geometrik ve sayısal kalıplarda bulunabilir.

1’e 1 ekleyelim,

Erkek arkadaşımın patronuna karşı çıkıp onu homofobi için şikayet etmeye büyük bir karar verdim. Sonraki dakika saat 01:01 görüyorum. Ve ondan sonra zor kararlarda insanları izleyen ve varlığı sayısal kalıplarda bulunan Angel’dan haberdar oldum …

Bu bir çeşit korkutucu tesadüf mü?

İşte konvonun ekran görüntülerine ve hepsinin nasıl oynandığına bir bağlantı …

https://imgur.com/a/tCDlh5Y

“Melekler beni mi gözetliyor yoksa bu bir çeşit tuhaf derecede korkutucu tesadüf mü?” üzerine 16 yorum

1. Kahramanmaraş dan kimler var. Melekler beni mi gözetliyor yoksa bu bir çeşit tuhaf derecede korkutucu tesadüf mü? . Slm siteniz harbiden güzel, saolun , ali – 80

2. Bu konu : ” Melekler beni mi gözetliyor yoksa bu bir çeşit tuhaf derecede korkutucu tesadüf mü? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 28

3. Bu konu : ” Melekler beni mi gözetliyor yoksa bu bir çeşit tuhaf derecede korkutucu tesadüf mü? ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 29

4. Bu konu : ” Melekler beni mi gözetliyor yoksa bu bir çeşit tuhaf derecede korkutucu tesadüf mü? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran edici, şukuladım , Aylin – 459

5. Osmaniye dan kimler var. Melekler beni mi gözetliyor yoksa bu bir çeşit tuhaf derecede korkutucu tesadüf mü? . Merhabalar sayfan inanki güzel, linkedinde paylaştım , ali – 424

6. Siirt merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten valla dikkatimi çekti, tebrikler 23-01-2021 16:01:24

7. Artvin dan kimler var. Melekler beni mi gözetliyor yoksa bu bir çeşit tuhaf derecede korkutucu tesadüf mü? . selamun aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 13

8. Bu konu : ” Melekler beni mi gözetliyor yoksa bu bir çeşit tuhaf derecede korkutucu tesadüf mü? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 289

9. Bu konu : ” Melekler beni mi gözetliyor yoksa bu bir çeşit tuhaf derecede korkutucu tesadüf mü? ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 299

10. Karabük dan kimler var. Melekler beni mi gözetliyor yoksa bu bir çeşit tuhaf derecede korkutucu tesadüf mü? . Slm siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 196

11. Ardahan dan kimler var. Melekler beni mi gözetliyor yoksa bu bir çeşit tuhaf derecede korkutucu tesadüf mü? . Merhaba sayfanız valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 229

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link