Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu?

Bir hipnozu kırmaya çalışmak gibi. Lütfen beni karıştırmayın, sadece fikrimi ortaya atıyorum. Belki aptalca, muhtemelen öyledir. Ben de biraz sarhoşum.

Ancak insanlar bundan bıktığında ve bundan daha fazlasına sahip olmadığında durup onlara neyin yanlış olduğunu ve yapılması gerektiğini söylerdik. Muhtemelen ‘dışarıda bir yol’ gibi görünebilir ama saçma.

Hatta ‘uyanmak’ bile gerekmez, sadece mesaj taşıyan ve dikkatlerini çekmek için mümkün olduğunca basitleştirilmiş bir şey. Idk Bazı senaryolar ve olası sonuçlar hayal etmeye çalışıyorum.

İnsanları dinlemeye ve boktan çıkmaya zorlamak gibi. Açıklaması gerçekten zor ama umarım anlarsın.

Bilmiyorum.

“Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu?” üzerine 7 yorum

1. Osmaniye merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 17-02-2021 09:28:02

2. Amasya dan kimler var. Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? . Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 393

3. Bingöl merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 17-02-2021 10:15:17

4. Sivas dan kimler var. Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? . Merhabalar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 137

5. Manisa dan kimler var. Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? . Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , – 60

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link