Bir hipnozu kırmaya çalışmak gibi. Lütfen beni karıştırmayın, sadece fikrimi ortaya atıyorum. Belki aptalca, muhtemelen öyledir. Ben de biraz sarhoşum.

Ancak insanlar bundan bıktığında ve bundan daha fazlasına sahip olmadığında durup onlara neyin yanlış olduğunu ve yapılması gerektiğini söylerdik. Muhtemelen ‘dışarıda bir yol’ gibi görünebilir ama saçma.

Hatta ‘uyanmak’ bile gerekmez, sadece mesaj taşıyan ve dikkatlerini çekmek için mümkün olduğunca basitleştirilmiş bir şey. Idk Bazı senaryolar ve olası sonuçlar hayal etmeye çalışıyorum.

İnsanları dinlemeye ve boktan çıkmaya zorlamak gibi. Açıklaması gerçekten zor ama umarım anlarsın.

Bilmiyorum.

Author

38 Comments

1. Osmaniye merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 17-02-2021 09:28:02

2. Amasya dan kimler var. Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? . Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 393

3. Bingöl merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 17-02-2021 10:15:17

4. Sivas dan kimler var. Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? . Merhabalar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 137

5. Aydın merkezden ben Emine. Slm siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 20-02-2021 14:43:54

6. Manisa dan kimler var. Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? . Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , – 60

7. Hatay dan kimler var. Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? . Slm sayfan gerçekten iyi, facebookta paylaştım , banu – 452

8. Bu konu : ” Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 73

9. Adıyaman merkezden ben banu. Slm siteniz valla mükemmel, şukuladım 28-02-2021 10:57:11

10. Bu konu : ” Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle hayran bıraktı, tebrikler , emin – 29

11. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, saolun

12. Yalova merkezden ben hatice. Mrb web siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 19-03-2021 03:25:14

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 47

14. Bu konu : ” Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz mükemmel, tebrikler , – 467

15. Samsun dan kimler var. Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? . merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, teşekkürler , memo – 26

16. Konya dan kimler var. Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? . selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , memo – 56

17. Sivas dan kimler var. Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, teşekkürler , memo – 271

18. selamun aleyküm siten cidden iyi, linkedinde paylaştım

19. Bu konu : ” Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? ” çok güzel. Selam sayfan harbiden mükemmel, tebrikler , doruk – 308

20. Bursa merkezden ben ahmet. Selam siteniz gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 29-04-2021 02:32:31

21. Bilecik merkezden ben doruk. Mrb sayfan gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 06-05-2021 23:54:54

22. Batman dan kimler var. Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? . Selam paylaşım yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 82

23. Bu konu : ” Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, saolun , Hasan – 13

24. Bu konu : ” Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 399

25. Bu konu : ” Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 2

26. Amasya merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, face de paylaştım 24-06-2021 11:03:50

27. Bu konu : ” Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? ” çok güzel. Selam herkese sayfa süper ötesi hayran bıraktı, saolun , mehmet – 288

28. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Kırıkkale merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten inanki hoşuma gitti, tebrikler 09-07-2021 00:55:43

30. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Batman dan kimler var. Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? . selamun aleyküm siteniz valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 287

32. Bolu dan kimler var. Merak ediyorum, hepimiz bir araya gelirsek ve her yerde 7/24 “Uyan” kelimesiyle spam gönderirsek ne olurdu? . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , banu – 354

33. Malatya merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 18-07-2021 11:52:28

34. Kırıkkale merkezden ben doruk. Mrb paylaşım inanki hayran edici, tebrikler 19-07-2021 20:05:06

35. Merhaba herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link