https://m.imdb.com/title/tt1572498/

Bu yüzden, geçmişte çok popüler olan televizyon dizisi “Jesse Ventura ile Komplo Teorisi” gibi, bu şovdan bu yana, bu kadar derine inen ve çok hassas ve dokunaklı HİÇBİR derinlemesine ciddi Epizodik TV şovunun olmamasını oldukça şaşırtıcı buluyorum. popüler komplo teorileri?

Bana öyle geliyor ki Jesse’nin şovu yayından kaldırıldığından, güçlü elitler bir daha asla onunki gibi bölümlü bir şov almayacağımızdan emin oldular…

Şimdi eminim Amazon, Netflix vb. üzerinde farklı komplolara değinen birçok bireysel belgesel gördüm, ancak hiçbiri Jesse’nin yaptığı kadar ileri gitmedi ve hükümetin başını hedef alan konulara değinmedi, örneğin FEMA kampları, 911 molozunun siteden atılması, bizi öldürecek virüsler, kalp krizi silahları vs. Bu yeni çağda, onun gibi TÜM tabu konulara değinen ve kendi hükümetlerimizi ve seçkinleri suçlayan bir gösteriyi bir daha görmemiz pek olası değil.

Bu başlı başına bize bir şeylerin olduğunu söylemelidir. Komplo teorileri sadece saçma sapan şeylerse, seçkinler neden bu “uzaklaştırılmış teorilerin” kamuoyu tarafından öğrenilmesi konusunda bu kadar endişelensin ki?

Bu yüzden insanların bu konuda ne düşündüğünü merak ediyorum? En popüler komplo teorilerine değinen bir Epizodik dizi kesinlikle popüler bir dizi olurdu. İnsanlar onları yapmaktan çok mu korkuyor yoksa güçler onu durduruyor mu?

34 Comments

1. Niğde dan kimler var. Merak Ediyorum Neden O zamandan beri Jesse Venturas kadar Derin Başka Bir Komplo Gösterisi Olmadı? . Merhabalar web siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 391

2. Bu konu : ” Merak Ediyorum Neden O zamandan beri Jesse Venturas kadar Derin Başka Bir Komplo Gösterisi Olmadı? ” çok güzel. Selam siten ciddiyim çok güzel, teşekkürler , gaye – 67

3. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz gerçekten iyi, teraziye tıkladım

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Merak Ediyorum Neden O zamandan beri Jesse Venturas kadar Derin Başka Bir Komplo Gösterisi Olmadı? ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 51

5. Merhabalar siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun

6. Hakkari merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 09-07-2021 10:51:25

7. selam arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. elif yılmaz Reply

Merhabalar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

9. Selam herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

10. İstanbul dan kimler var. Merak Ediyorum Neden O zamandan beri Jesse Venturas kadar Derin Başka Bir Komplo Gösterisi Olmadı? . Merhaba herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 4

11. Kayseri dan kimler var. Merak Ediyorum Neden O zamandan beri Jesse Venturas kadar Derin Başka Bir Komplo Gösterisi Olmadı? . Merhabalar sayfan harbiden iyi, şukuladım , ali – 36

12. Bu konu : ” Merak Ediyorum Neden O zamandan beri Jesse Venturas kadar Derin Başka Bir Komplo Gösterisi Olmadı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha çok iyi, face de paylaştım , emin – 484

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Merak Ediyorum Neden O zamandan beri Jesse Venturas kadar Derin Başka Bir Komplo Gösterisi Olmadı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 348

14. Bu konu : ” Merak Ediyorum Neden O zamandan beri Jesse Venturas kadar Derin Başka Bir Komplo Gösterisi Olmadı? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 316

15. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

16. Afyon merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımınız valla hoşuma gitti, şukuladım 27-07-2021 02:03:12

17. Bu konu : ” Merak Ediyorum Neden O zamandan beri Jesse Venturas kadar Derin Başka Bir Komplo Gösterisi Olmadı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla güzel, saolun , memo – 42

18. Merhaba sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

19. Bu konu : ” Merak Ediyorum Neden O zamandan beri Jesse Venturas kadar Derin Başka Bir Komplo Gösterisi Olmadı? ” çok güzel. Mrb siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 314

20. Manisa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 14-08-2021 11:29:54

21. Bilecik merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 16-08-2021 16:07:43

22. Gümüşhane dan kimler var. Merak Ediyorum Neden O zamandan beri Jesse Venturas kadar Derin Başka Bir Komplo Gösterisi Olmadı? . Selamlar web siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 390

23. Sinop dan kimler var. Merak Ediyorum Neden O zamandan beri Jesse Venturas kadar Derin Başka Bir Komplo Gösterisi Olmadı? . selam arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, sağolun , memo – 454

24. Karaman merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz vallaha hayran edici, sağolun 26-08-2021 20:41:57

25. Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

26. Bu konu : ” Merak Ediyorum Neden O zamandan beri Jesse Venturas kadar Derin Başka Bir Komplo Gösterisi Olmadı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 153

27. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selam sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-09-2021 18:01:31

28. Bu konu : ” Merak Ediyorum Neden O zamandan beri Jesse Venturas kadar Derin Başka Bir Komplo Gösterisi Olmadı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 133

29. Merhaba web siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

30. Hakkari merkezden ben ziya. Selam siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 19-09-2021 00:46:43

31. Bu konu : ” Merak Ediyorum Neden O zamandan beri Jesse Venturas kadar Derin Başka Bir Komplo Gösterisi Olmadı? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 341

Write A Comment