Merhaba komplo çılgınları! (Evet, bunu bir sevgi terimi olarak söylüyorum, haha). Ben inanılmaz eleştirel düşünme becerilerine sahip normal bir adamım, bu yüzden bu topluluğa çok iyi uyacağımı düşünüyorum. Biz eleştirel düşünürler, bize karşı çıkan bu kabalı devireceğiz! Yolumuza kimse çıkmayacak! 1, 2, 3 BU KAVRAMALARI ÇÖZÜN !!

… olvg tarafından gönderildi
[comments]

Author

50 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki mükemmel, tebrikler

2. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz güzel, sağolun

3. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

4. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

5. Mrb paylaşım gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

6. Kırklareli merkezden ben Emine. Merhaba sayfan ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:19:46

7. Elazığ merkezden ben ziya. Selam web sitesi ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:10

8. Selamlar web siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım

9. Tunceli dan kimler var. Merhaba! . Selamlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 343

10. Bu konu : ” Merhaba! ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 387

11. Karaman dan kimler var. Merhaba! . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 320

12. Bu konu : ” Merhaba! ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, sağolun , Aylin – 134

13. Niğde merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan inanki hayran edici, facebookta paylaştım 03-11-2020 22:08:31

14. Bitlis merkezden ben memo. Mrb sayfa valla mükemmel, face de paylaştım 20-11-2020 10:14:42

15. selam arkadaşlar siten inanki çok güzel, teraziye tıkladım

16. Aydın merkezden ben hatice. Merhabalar web siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:09:31

17. Bu konu : ” Merhaba! ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 138

18. Tokat merkezden ben emin. Selam herkese sayfan ciddiyim hayran edici, şukuladım 15-12-2020 22:44:17

19. Selamlar sayfanız cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

20. Bitlis dan kimler var. Merhaba! . Mrb paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 292

21. Bu konu : ” Merhaba! ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 24

22. Malatya dan kimler var. Merhaba! . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, twitter da paylaştım , hatice – 408

23. Bu konu : ” Merhaba! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 381

24. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım

25. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, sağolun

26. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki dikkat çekici, saolun

27. Bu konu : ” Merhaba! ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok güzel, şukuladım , Aylin – 459

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Merhaba! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 359

29. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha iyi, face de paylaştım

30. Antalya dan kimler var. Merhaba! . selamun aleyküm web siten harbiden iyi, teşekkürler , emin – 334

31. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

32. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Merhaba! . merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 207

33. Merhaba web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

34. Kütahya dan kimler var. Merhaba! . Selamlar web siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , banu – 174

35. Kırıkkale merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, tebrikler 08-04-2021 20:41:52

36. Çankırı merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım 01-05-2021 08:39:45

37. Bu konu : ” Merhaba! ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha güzel, twitter da paylaştım , banu – 490

38. Tunceli merkezden ben memo. Merhabalar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-05-2021 06:45:06

39. Kütahya dan kimler var. Merhaba! . Selamın aleyküm web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 371

40. Erzincan dan kimler var. Merhaba! . Selam herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, saolun , gaye – 131

41. Eskişehir merkezden ben . Slm web sitesi yeminle hayran edici, facebookta paylaştım 09-06-2021 11:07:01

42. Yozgat dan kimler var. Merhaba! . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 96

43. Muğla dan kimler var. Merhaba! . Merhabalar web siten ciddiyim güzel, face de paylaştım , mehmet – 211

44. Kayseri dan kimler var. Merhaba! . selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 250

45. Tokat merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler 07-07-2021 05:06:30

46. Afyon dan kimler var. Merhaba! . Merhaba herkese web siten inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 295

47. Kırşehir dan kimler var. Merhaba! . Merhaba herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 447

48. Merhaba web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link