Merhaba!

Merhaba komplo çılgınları! (Evet, bunu bir sevgi terimi olarak söylüyorum, haha). Ben inanılmaz eleştirel düşünme becerilerine sahip normal bir adamım, bu yüzden bu topluluğa çok iyi uyacağımı düşünüyorum. Biz eleştirel düşünürler, bize karşı çıkan bu kabalı devireceğiz! Yolumuza kimse çıkmayacak! 1, 2, 3 BU KAVRAMALARI ÇÖZÜN !!

… olvg tarafından gönderildi
[comments]

“Merhaba!” üzerine 30 yorum

1. Kırklareli merkezden ben Emine. Merhaba sayfan ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:19:46

2. Elazığ merkezden ben ziya. Selam web sitesi ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:10

3. Tunceli dan kimler var. Merhaba! . Selamlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 343

4. Bu konu : ” Merhaba! ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , memo – 387

5. Karaman dan kimler var. Merhaba! . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 320

6. Bu konu : ” Merhaba! ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, sağolun , Aylin – 134

7. Niğde merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan inanki hayran edici, facebookta paylaştım 03-11-2020 22:08:31

8. Aydın merkezden ben hatice. Merhabalar web siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:09:31

9. Bu konu : ” Merhaba! ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 138

10. Bitlis dan kimler var. Merhaba! . Mrb paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 292

11. Bu konu : ” Merhaba! ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 24

12. Malatya dan kimler var. Merhaba! . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, twitter da paylaştım , hatice – 408

13. Bu konu : ” Merhaba! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 381

14. Bu konu : ” Merhaba! ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok güzel, şukuladım , Aylin – 459

15. Bu konu : ” Merhaba! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 359

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link