Dünya çoğu gezegen gibiydi. Çok fazla ağız, etrafta dolaşmak için yeterli değil. Ve nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kaldığımızda, bir çözüm önerdim.” “Aşılama mı?” “Ama rastgele, tarafsız, adil, zengin ve fakir aynı şekilde. Bana deli dediler ve tahmin ettiğim şey gerçekleşti.”

…grabonis tarafından gönderildi
[comments]

Author

27 Comments

1. Çanakkale merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa gerçekten dikkat çekici, sağolun 18-08-2021 10:48:52

2. Kırklareli dan kimler var. merhamet diyorum . Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 31

3. İstanbul dan kimler var. merhamet diyorum . Mrb paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, saolun , – 118

4. Bu konu : ” merhamet diyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 349

5. Mardin dan kimler var. merhamet diyorum . Merhaba sayfa süper ötesi güzel, saolun , Hasan – 205

6. Edirne merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten valla çok hoşuma gitti, şukuladım 18-08-2021 11:37:22

7. Kastamonu dan kimler var. merhamet diyorum . selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , doruk – 110

8. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Mrb bu web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

11. Merhaba herkese sayfa inanki çok güzel, facebookta paylaştım

12. Slm paylaşımın inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Merhaba sayfa süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

14. Sivas merkezden ben hatice. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, sağolun 26-08-2021 00:41:43

15. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:42:00

16. Bu konu : ” merhamet diyorum ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 439

17. Bu konu : ” merhamet diyorum ” çok güzel. Selam paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 297

18. Bursa dan kimler var. merhamet diyorum . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 55

19. Kayseri merkezden ben . Selamlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-09-2021 07:30:11

20. selamun aleyküm web siteniz harbiden iyi, linkedinde paylaştım

21. Bursa dan kimler var. merhamet diyorum . Selam web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 201

22. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

23. Düzce dan kimler var. merhamet diyorum . Slm paylaşımınız inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 318

24. Muğla merkezden ben emin. Selam herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, sağolun 18-09-2021 02:48:04

25. Bu konu : ” merhamet diyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , – 365

Write A Comment