Başkan Vladimir Putin, Davos Gündemi 2021 konferansında Dünya Ekonomik Forumu’na konuşarak şunları söyledi:

“Merkezi tek kutuplu bir dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir hatanın sona erdiği açıktır. Böyle bir tekel, medeniyetimizin kültürel ve tarihsel çeşitliliğine içsel olarak aykırıydı. Dünyada kendi modelleri, siyasi sistemler, sosyal kurumlar; bugün, kalkınmanın kutupları arasındaki çeşitlilik ve doğal rekabetin anarşiye ve çok yönlü çatışmalara dönüşmemesi için, çıkarlarını koordine etmek için mekanikler yaratmada son derece önemlidir.

28:44

Author

51 Comments

1. Gaziantep merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-02-2021 16:37:04

2. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sağolun

3. Samsun merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-02-2021 16:55:26

4. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım , ahmet – 292

5. Selamlar web siten yeminle hayran edici, teşekkürler

6. Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun

7. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 245

8. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, tebrikler , gaye – 323

9. Kırklareli dan kimler var. “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e . Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 373

10. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. Merhaba siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 464

11. Bartın merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 12-02-2021 21:28:29

12. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e . Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 208

13. selam arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 20

15. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 317

16. Slm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

17. Gürbüz Reply

Eskişehir dan kimler var. “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 447

18. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımınız cidden hayran edici, sağolun

19. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siteniz cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-03-2021 14:56:03

20. Selam paylaşımın cidden hayran edici, şukuladım

21. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 387

22. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 225

23. Çorum dan kimler var. “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 224

24. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 359

25. Selamlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, sağolun

26. Adıyaman dan kimler var. “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e . Selam herkese siteniz yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 122

27. Gümüşhane dan kimler var. “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, tebrikler , Emine – 178

28. Şırnak merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha güzel, saolun 27-04-2021 01:41:55

29. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 7

30. Ankara merkezden ben ziya. Selam siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 30-04-2021 02:25:04

31. Bayburt dan kimler var. “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 230

32. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 304

33. Merhaba herkese paylaşımın vallaha iyi, teraziye tıkladım

34. Hatay dan kimler var. “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e . Selam bu web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun , mehmet – 195

35. Kayseri merkezden ben Hasan. Selamlar siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 27-05-2021 20:33:53

36. Uşak merkezden ben memo. selam arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 17-06-2021 02:10:49

37. Selam herkese paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

38. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 356

39. Manisa dan kimler var. “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, şukuladım , Emine – 150

40. Amasya dan kimler var. “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e . Merhaba bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 175

41. Bursa dan kimler var. “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e . Selam bu web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 333

42. Sakarya merkezden ben banu. Merhaba paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 13-07-2021 08:37:20

43. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz hayran edici, şukuladım , banu – 68

44. Isparta merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz valla hayran bıraktı, şukuladım 19-07-2021 06:52:03

45. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 19-07-2021 07:35:04

46. Tunceli dan kimler var. “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e . Selamlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 418

47. Şanlıurfa dan kimler var. “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link