“Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e

Başkan Vladimir Putin, Davos Gündemi 2021 konferansında Dünya Ekonomik Forumu’na konuşarak şunları söyledi:

“Merkezi tek kutuplu bir dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir hatanın sona erdiği açıktır. Böyle bir tekel, medeniyetimizin kültürel ve tarihsel çeşitliliğine içsel olarak aykırıydı. Dünyada kendi modelleri, siyasi sistemler, sosyal kurumlar; bugün, kalkınmanın kutupları arasındaki çeşitlilik ve doğal rekabetin anarşiye ve çok yönlü çatışmalara dönüşmemesi için, çıkarlarını koordine etmek için mekanikler yaratmada son derece önemlidir.

28:44

““Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e” üzerine 16 yorum

1. Gaziantep merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-02-2021 16:37:04

2. Samsun merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-02-2021 16:55:26

3. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım , ahmet – 292

4. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 245

5. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, tebrikler , gaye – 323

6. Kırklareli dan kimler var. “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e . Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 373

7. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. Merhaba siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 464

8. Bartın merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 12-02-2021 21:28:29

9. Aksaray dan kimler var. “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e . Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 208

10. Bu konu : ” “Merkezi bir tek kutuplu dünya düzeni inşa etme girişimleriyle ilişkili bir dönemin sona erdiği açık.” – Putin, WEF’e ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 20

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link