Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak

Merhaba Reddit, ben Prof. Lorraine Whitmarsh Birleşik Krallık’taki Bath Üniversitesi’nden.

Son 20 yıldır insanların çevre ve çevre sorunlarına nasıl tepki verdiklerini inceledim. İnsanların iklim değişikliği ile ilgili ne düşündükleri, hissettikleri ve yaptıkları ve nasıl teşvik edebileceğimiz ile özellikle ilgileniyorum. halk katılımı ve davranış değişikliği emisyonlarımızı azaltmaya ve sel ve kuraklık gibi iklim değişikliği etkilerine uyum sağlamaya yardımcı olmak. Araştırma projelerim arasında enerji verimliliği davranışları, atık azaltma ve taşıma çantalarının yeniden kullanımı, akıllı teknolojilere ve elektrikli araçlara ilişkin algılara, düşük karbonlu yaşam tarzlarına ve iklim değişikliğine tepkilere ilişkin çalışmalar yer alıyor.

Son 18 aydır İngiltere’nin İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler Merkezi (CAST) İnsanların iklim değişikliğiyle mücadelede oynayabilecekleri rolü anlamayı ve karbon emisyonlarını azaltmak için davranışları, kuruluşları ve politikaları değiştirmenin daha etkili yollarını geliştirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca yakın zamanda şu konularda uzman bir lider oldum: Birleşik Krallık İklim Meclisi, iklim değişikliği çözümlerini araştırmak ve tartışmak ve üretmek için 108 halktan oluşan temsili bir grubu bir araya getiren, Birleşik Krallık’ın ilk iklim değişikliği yurttaş meclisi tavsiyeler İngiltere’nin 2050’ye kadar ‘net sıfır’ emisyona nasıl ulaşabileceği konusunda.

Devlet kurumlarına ve diğer kuruluşlara düşük karbonlu davranış değişikliği ve iklim değişikliği iletişimi hakkında düzenli olarak tavsiyelerde bulunuyorum ve IPCC’nin Çalışma Grubu II Altıncı Değerlendirme Raporu.

Lütfen Bana İstediğini Sor!

Kanıt: https://www.flickr.com/photos/uniofbath/50609317737/in/dateposted/

Bu AMA ile ilgili herhangi bir geri bildiriminiz varsa lütfen bize bildirin.

“Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak” üzerine 34 yorum

1. Erzurum dan kimler var. Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak . Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 184

2. Siirt dan kimler var. Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 37

3. Kütahya dan kimler var. Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak . Mrb web siten süper ötesi mükemmel, teşekkürler , Hasan – 118

4. Tunceli dan kimler var. Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak . selamun aleyküm sayfan inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 181

5. Bu konu : ” Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , memo – 371

6. Bu konu : ” Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 146

7. Bolu dan kimler var. Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak . Merhaba sayfan harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 432

8. Bu konu : ” Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok iyi, sağolun , Gürbüz – 15

9. Bayburt merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2021 16:21:54

10. Bu konu : ” Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 223

11. Tokat dan kimler var. Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak . selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , hatice – 71

12. Bu konu : ” Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 426

13. Kayseri dan kimler var. Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak . Selamlar paylaşımınız cidden iyi, teraziye tıkladım , gaye – 278

14. Bu konu : ” Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 137

15. Bingöl merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 20:12:54

16. Bu konu : ” Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden güzel, teraziye tıkladım , hatice – 121

17. Çorum merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 08-02-2021 16:08:05

18. Bu konu : ” Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 256

19. Mardin dan kimler var. Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 407

20. Trabzon dan kimler var. Merkezi İklim Değişikliği ve Sosyal Dönüşümler (CAST) soruları yanıtlıyor. Çin ve Hindistan aynı anda en büyük üretim yerleri ve hava kirleticileridir, ancak yine de SİZİN kişisel özgürlüklerinizden vazgeçmenizi istiyorlar. Uyanmak . Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 207

21. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 26-02-2021 18:57:13

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link