Kategoriler
Genel

Merkezi suç bankacılığı karteli ve para üzerinde kontrol yoluyla dünya ekonomilerini nasıl hareket ettirdiklerini ve bu yüzden insanlar gerçekten önemli olan tek şeydir.

Diğer her şey bu köşe taşıyla kontrol edilir. Herkes ufos, sahte protesto hareketleri, sahte aldatmacalar, dikkat dağıtıcı şeyler ve bölünmelerle dikkat dağıtırken, hepimiz kör olarak soyuluyoruz ve faturalarınızı ödemek ve yemek için yeterli paranız yoksa diğerini umursamayacaksınız şey. Kendi kendini eğitmek isteyenler için yorum linkleri.

“Merkezi suç bankacılığı karteli ve para üzerinde kontrol yoluyla dünya ekonomilerini nasıl hareket ettirdiklerini ve bu yüzden insanlar gerçekten önemli olan tek şeydir.” için 13 yanıt

Artvin merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 12-07-2020 12:26:49

Tokat merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 13-07-2020 14:24:26

Aksaray merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-07-2020 05:28:20

Kırklareli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, tebrikler 28-07-2020 09:30:21

Diyarbakır merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 06-08-2020 22:04:37

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir