Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi?

Garland Polis Departmanı sözcüsü Joe Harn Pazartesi günü gazetecilere verdiği demeçte, olay için güvenlik olarak mesai sonrası çalışan ve yalnızca bir servis tabancasıyla silahlanan bir trafik memuru, vücut zırhı giyen ve saldırı tüfeği taşıyan her iki adamı da öldürdü.

Her iki alnına da çok hızlı bir şekilde iki kez vurması gerekir mi? Tüfekli iki ağır zırhlı adama anında kafa vuruşu yapabilecek kadar iyi mi? Bu doğruysa, o zaman pek çok hayat kurtardı ki bu iyi bir şey, ama burada başka bir şey olduğunu düşünüyorum. Bir komplo.

https://www.cnn.com/2015/05/04/us/garland-mohammed-drawing-contest-shooting/index.html

“Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi?” üzerine 20 yorum

1. Erzincan merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 20-09-2020 01:19:51

2. Denizli merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 20-09-2020 04:55:29

3. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, tebrikler 02-10-2020 09:17:43

4. Bu konu : ” Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 32

5. Afyon merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 16-10-2020 20:12:27

6. Eskişehir dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . Merhabalar siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 479

7. Osmaniye dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . Merhaba sayfan inan ki çok iyi, teşekkürler , – 333

8. Bu konu : ” Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 445

9. Tekirdağ merkezden ben ali. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 12-11-2020 04:04:47

10. Ordu merkezden ben ali. Selam bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-11-2020 14:24:34

Yorum yapın