Garland Polis Departmanı sözcüsü Joe Harn Pazartesi günü gazetecilere verdiği demeçte, olay için güvenlik olarak mesai sonrası çalışan ve yalnızca bir servis tabancasıyla silahlanan bir trafik memuru, vücut zırhı giyen ve saldırı tüfeği taşıyan her iki adamı da öldürdü.

Her iki alnına da çok hızlı bir şekilde iki kez vurması gerekir mi? Tüfekli iki ağır zırhlı adama anında kafa vuruşu yapabilecek kadar iyi mi? Bu doğruysa, o zaman pek çok hayat kurtardı ki bu iyi bir şey, ama burada başka bir şey olduğunu düşünüyorum. Bir komplo.

https://www.cnn.com/2015/05/04/us/garland-mohammed-drawing-contest-shooting/index.html

Author

71 Comments

1. Erzincan merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 20-09-2020 01:19:51

2. Gürbüz Reply

Mrb sayfanız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

3. Denizli merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 20-09-2020 04:55:29

4. Merhaba herkese sayfa gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Kırklareli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, tebrikler 02-10-2020 09:17:43

6. Bu konu : ” Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 32

7. Afyon merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 16-10-2020 20:12:27

8. Eskişehir dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . Merhabalar siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 479

9. Osmaniye dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . Merhaba sayfan inan ki çok iyi, teşekkürler , – 333

10. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 445

12. Tekirdağ merkezden ben ali. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 12-11-2020 04:04:47

13. selamun aleyküm paylaşım valla güzel, facebookta paylaştım

14. Ordu merkezden ben ali. Selam bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-11-2020 14:24:34

15. Tekirdağ merkezden ben ali. Mrb sayfanız harbiden hayran edici, şukuladım 23-11-2020 21:50:13

16. Bolu merkezden ben Aylin. Selam herkese siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 24-11-2020 00:35:01

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 155

18. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

19. Bu konu : ” Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 210

20. Kayseri merkezden ben hatice. Selam paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 10-12-2020 04:37:16

21. Kütahya merkezden ben memo. Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:44:08

22. Şırnak merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-12-2020 12:59:47

23. Kırıkkale dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . Selam web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 257

24. Malatya dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . Merhaba herkese siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 365

25. Adıyaman dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . selamun aleyküm web siteniz yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 353

26. Zonguldak dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . Merhaba sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 84

27. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

28. Kırıkkale dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . Merhabalar bu web sitesi inan ki mükemmel, şukuladım , ali – 311

29. Bu konu : ” Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 481

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 163

31. Kahramanmaraş dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . Merhaba herkese sayfan valla hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 120

32. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

33. Tunceli merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, şukuladım 30-01-2021 06:20:40

34. Selamlar web siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

35. Bu konu : ” Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? ” çok güzel. Selam sayfan yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 86

36. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . Mrb bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 24

37. Muş dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 319

38. Muğla dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . Selam bu web sitesi valla hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 109

39. Zonguldak dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 352

40. Adana merkezden ben ali. Selam paylaşımınız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 20-02-2021 04:03:25

41. Giresun merkezden ben Aylin. Selam sayfan harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 20-02-2021 10:45:14

42. Yalova dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . selamun aleyküm sayfan inanki çok güzel, face de paylaştım , gaye – 391

43. Selam herkese web siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

44. Iğdır merkezden ben memo. Slm paylaşım ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 21-02-2021 16:50:51

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 204

46. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . Selamlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 358

47. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi yeminle iyi, tebrikler 25-02-2021 05:35:08

48. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, saolun

49. Amasya dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . selam arkadaşlar web siten gerçekten güzel, şukuladım , mehmet – 498

50. Samsun dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 115

51. Kayseri merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 27-03-2021 11:13:01

52. Aydın dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, tebrikler , banu – 45

53. Manisa dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 173

54. Samsun merkezden ben ali. Selam web siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler 19-04-2021 03:52:12

55. Çankırı merkezden ben mehmet. Selam siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 28-04-2021 19:42:53

56. Kayseri merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok iyi, teraziye tıkladım 29-04-2021 18:12:55

57. Selam herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, saolun

58. Nevşehir dan kimler var. Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? . selam arkadaşlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 427

59. Merhaba herkese siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

60. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sağolun

61. Bu konu : ” Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 2

62. Şırnak merkezden ben memo. Selam herkese web siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 12-06-2021 09:56:28

63. Bu konu : ” Mesai saatlerinden sonra çalışan sadece 1 trafik polisi 2 ağır zırhlı adamı saldırı tüfeğiyle gerçekten öldürebilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki güzel, tebrikler , ziya – 367

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link