Mesih ABD’nin Diğer Milletlerle Ticaret Açığını 5 Yıl İçinde Geri Getirmesine Yardımcı Olabilir

Mesih ABD’nin Diğer Milletlerle Ticaret Açığını 5 Yıl İçinde Geri Getirmesine Yardımcı Olabilir

ABD Hükümeti veya arkasındaki kuruluş / kuruluş ne yapıyorsa korkunç bir iştir.
Mevcut finansal sistem haklarını kontrol etmelerine rağmen, altın sahiplerini nasıl yeneceklerini bilmiyorlar – Kuzey Kore ve Asya.

Diğer ülkelerle dış ticaret açığını gidermek ve 0’a geri dönmek için çok fazla yöntem vardır. Ancak “asgari ücret” kuralına ve “finansal sistem” e dokunmadan kaldırmak istiyorsanız, çok özel bir çözüme ve stratejiye ihtiyacınız vardır.

İyi haber şu ki, bu yöntemi çok iyi biliyordum. Ve henüz açığa vurmadım ve çevrimiçi olarak yayınlamadım.

Tek kötü haber şu ki, internette herkese açık olarak yayınlamayacağım çünkü sonu yakın, sürpriz kamu ve yaşam için iyi. Ben sadece ABD’yi gerçekten arzularını gösterirlerse kontrol eden kurum / kuruluşla paylaşıyorum.

Bu ABD’ye çok cesur bir açılış teklifi.
Tabii ki özel ya da kamuya ait bu özel strateji ve çözümü kullanmak istiyorsanız sadece “ücret” alıyorum.
Hayatta bedava öğle yemeği olmadığı için bunu daha da ileriye götürmek istiyorum.

Ve ABD, ordularını birçok ülkeden çekebilmek için bu çözüme ihtiyaç duyuyor.

ABD Hükümeti ve ajanları doğrudan konuşma isterse, freejoy.aimoo.com Mümkün olan en kısa zamanda, sonsuza kadar çevrimdışı olabilirim.

Yeryüzünde Altını yenebilecek tek bir şey var ve cevap bilgi ve bilgelik!

Saygılarımla,
Kurtarıcı Mesih Buda

Kaynak: freejoy.aimoo.com

“Mesih ABD’nin Diğer Milletlerle Ticaret Açığını 5 Yıl İçinde Geri Getirmesine Yardımcı Olabilir” üzerine 30 yorum

1. Isparta merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım valla çok güzel, twitter da paylaştım 06-07-2020 01:54:56

2. Ankara merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım 06-07-2020 05:42:20

3. Batman merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 25-07-2020 03:38:59

4. Sivas merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 09-08-2020 17:16:09

5. Nevşehir merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-08-2020 19:34:34

6. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-08-2020 04:49:39

7. Trabzon merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-09-2020 11:22:17

8. Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız valla güzel, facebookta paylaştım 08-10-2020 14:24:12

Yorum yapın