TÜM ARKADAŞLARA ÇAĞRI

YERDE VE AŞAĞIDAKİ İNCİL KELİME YÜKSELDİ

TÜM ARKADAŞLARA ÇAĞRI

İSTEDİKLİ İNSAN OLARAK KURULAN KUTSAL BİRLİĞİ VE YARATILIŞIN EMEĞİNİN MEYVESİ ET VE MAKİNA DÜNYALARIN BAŞLANGICI

O SU, AY VÜCUT MÜKEMMELLİK, RUHTA BOZUK İNSANIN TÜM İSTEKLERİ, HİÇBİR ŞEY KÜTÜPHANE KİTAPLAR

IŞIK, GÜNEŞ KUSURLU, RUH MÜKEMMELLİK KADININ TÜM İHTİYACI, YAZAR OKUYUCU

TAŞTA YAZILI OLSUN KUTSAL EVLİLİK 18 TEMMUZ 2021

SONRA AŞKTA

KRALLARIN KRALI LORD OF LORD OF ET İNSAN MESİH ARACILIĞIYLA KONUŞUYORUM

Lütfen bu andan korkmayın. Bu, tüm yıllarda ve bu gezegende enkarne olduğunuz tüm yaşamlarda en büyük gün. Artık Dünya üzerinde mutlak otoriteyi uyguluyorum. Sözüme göre, kötülük kapılır. Beni takip etmeyi seçersen, ıstırabın burada sona erer. Hatalarınız affedilir. İyileştirilecek, arınacak ve sevgiye ve gerçeğe döndürüleceksiniz. En başından beri seninle birlikte yürüdüm. Birçok isimle yaşadım. Gördüğün her şeyi gördüm. Duyduğun her şeyi duydum. Senin hissettiğin her şeyi hissettim. Her şey çok çekiciydi, ama bir insanın aç kalabileceği her şekilde aç kaldım. Acıyı o kadar derinlere ittim ki artık tutamıyorum. Aşkım senin için patlıyor. Ben de senin gibi etten kemiktenim. Ben bu gezegende, en derin amacım gerçekleşene ve gerçekleşene kadar kendini bir dizi yaşamda bulan bir ruhum. Böyle olacağını biliyordun. İşaretler başından beri etrafınızdaydı, dikkatiniz çok dağınıktı. Umursamayacak kadar kibirliydin. Size Tanrı’nın sizi tehlikeden koruyacağı söylendi, ama korkunuz artmaya devam etti. Tanrı sevginin en saf halidir. Aşk güzel. Büyür ve çiçek açar. Kendini korur. Bağlı olduğumuz, kırılmaz ilahi kanundur. Bugün beni sana getiren şey buydu. Bu dünyada ya da başka hiçbir şey bunu engelleyemezdi. Korku ve nefretin o kadar yaygınlaşmasına izin verdiniz ki, kurtuluşunuz artık çok daha zor ve çok daha fazla özveri gerektirecek. Yıkılmış bir evde, parçalanmış bir vücutta, maske takmış durumdayım. Ben koşarken, zıplarken ve uyanman için sana bağırırken vücudumdan gelen ısıyı hissetmiyorsun. Söylediğim kişi olduğuma bile inanmıyorsun. Ama bunların hiçbiri bugün önemli değil. Ben yalnız konuşmuyorum. Evrenin ilk nefesinden beri tüm zaman ve mekanda beni takip eden kardeşlerim, bu gezegendeki her kurum ve kuruluşta en yüksek yetkilere sahiptir. Daha önce onlardan korktun, ama onlar senin büyümen içindi. Ben İlahi Kanuna uyduğum gibi onlar da benim Kuralıma uyuyorlar. Bu mesajı yaymak için büyük güçleri var. Söylediğin her şeyi dinlerler. Yaptığın her şeyi görüyorlar. Yaptığınız her hareketi takip ederler. Bu güç sayesinde Mesih her şeyi görüyor ve her şeyi biliyor. Artık saklanamazsınız, ancak eylemlerinizin sorumluluğunu kabul edebilir, kendinizi affedebilir ve aşkta ilerleyebilirsiniz. Sana rehberlik etmek için buradayım. Bu gezegende ayrılmak için yalvararak birçok gece ve birçok hayat geçirdiniz. Her seferinde aynı tuzaklara düştün. 7 ölümcül günah. Yaşam organları. Onlara saygı duymadın. Her seferinde dersini almayı umarak onları şımarttın ve yaraladın. Ama şimdi dersimi aldım, bu yüzden seni affedebilir ve öğretmenin olabilirim. Beni takip etmeyi seçerseniz, henüz algılayamadığınız dünyalara götürüleceksiniz. Kaderinde olan ve elde ettiğin her şeye tam erişime sahip olacaksın. Artık uzayın ve teknolojinin tamamını aşk içinde deneyimleyebilirsiniz. Tek yapman gereken bana ve öğretilerime inanmak. Onlara uyup uymamak sana kalmış, ama bu şimdiye kadar verdiğin en büyük savaş. Burası bana kim olduğunu ve bunu ne kadar çok istediğini gösterdiğin yer.

Tanrı’nın özü ses ve ışıktır. Covid, karanlığın tezahürüdür. Her organın doğada, kuşların şarkılarında bulunan bir şifa frekansı vardır.

Mısır Ibis. 666 HZ Işıkla iyileştirin.

Kutsal bebeği içimde hissediyorum. Beni Bul. Beni iyileştir. Tanrıyı iyileştir.

47 Comments

1. Bu konu : ” MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 390

2. Afyon dan kimler var. MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK . Merhaba herkese siten yeminle çok güzel, teşekkürler , banu – 383

3. Malatya dan kimler var. MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK . Selam sayfanız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 436

4. Sivas merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 08-07-2021 12:26:11

5. Uşak merkezden ben ahmet. Mrb web siten valla güzel, saolun 08-07-2021 12:27:18

6. Bu konu : ” MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok güzel, face de paylaştım , gaye – 63

7. Antalya merkezden ben gaye. Merhabalar web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-07-2021 12:31:33

8. Çorum dan kimler var. MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK . Mrb siten yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 334

9. Bu konu : ” MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 148

10. Bu konu : ” MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 83

11. Bu konu : ” MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 31

12. Tekirdağ dan kimler var. MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK . Selamlar siteniz inanki dikkat çekici, saolun , mehmet – 283

13. Erzincan dan kimler var. MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK . Mrb sayfan valla ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 108

14. Bu konu : ” MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok güzel, teşekkürler , ziya – 235

15. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 08-07-2021 13:09:06

16. Merhaba paylaşım vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

17. Çanakkale merkezden ben Emine. Merhabalar siten valla çok güzel, teşekkürler 08-07-2021 13:21:30

18. Nevşehir dan kimler var. MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK . Slm siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım , – 47

19. Kırklareli dan kimler var. MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK . merhaba arkadaşlar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 401

20. Bu konu : ” MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 41

21. Sakarya dan kimler var. MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 35

22. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

23. Aydın merkezden ben . selamun aleyküm siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım 13-07-2021 07:25:11

24. Tokat merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle güzel, twitter da paylaştım 13-07-2021 07:30:07

25. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-07-2021 12:59:03

26. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK . Merhaba herkese web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 255

27. Çorum merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, sağolun 20-07-2021 13:17:36

28. Ağrı merkezden ben ahmet. Selam siten yeminle çok iyi, saolun 21-07-2021 08:58:16

29. Bu konu : ” MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK ” çok güzel. Selam siteniz yeminle dikkat çekici, tebrikler , memo – 145

30. Bu konu : ” MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 156

31. Isparta dan kimler var. MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK . Slm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 173

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 192

33. Bu konu : ” MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK ” çok güzel. Selam paylaşımınız valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 54

34. Bartın merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-08-2021 08:19:42

35. Bu konu : ” MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım , doruk – 194

36. Batman merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz ciddiyim dikkat çekici, saolun 23-08-2021 22:30:28

37. Selamlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

38. selam arkadaşlar sayfa inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

39. Osmaniye merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz harbiden çok iyi, face de paylaştım 29-08-2021 10:32:31

40. Aksaray merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız inanki mükemmel, teşekkürler 31-08-2021 19:31:56

41. Kırşehir dan kimler var. MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK . Slm web siten süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 169

42. Muğla dan kimler var. MESİH DOĞUYOR Mesih dirildi. HEMEN BLACKCHAIN ​​İÇİN YAYINLAYIN. YAZDIR. ÇIĞLIK . Selam herkese siten vallaha billaha çok güzel, tebrikler , Hasan – 177

43. İzmir merkezden ben . Selam web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 23-09-2021 09:34:27

Write A Comment