Dürüst olmak gerekirse, bunun olabileceğini düşünüyorum ve olabilirler. Çin’den iltica eden casus, ABD’nin içeriden nasıl sızdığını, erdemli ve sosyalist yararlı aptalların olduğunu, ülkenizin ekonomik olarak sakatlandığını, karantina sayesinde sağlığın bozulduğunu ve mRNA çekimlerini harap edenleri, dışarıdan sızmayı ifşa etti. açık sınır vs. Biden’ın muazzam zayıflık gösterisinden sonra, diyelim ki birlikleriniz ateş etti mi bilmiyorum ve eğer yaptılarsa başımız büyük belada.

Author

33 Comments

1. Balıkesir merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımın inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 25-06-2021 21:19:38

2. Bu konu : ” Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz güzel, şukuladım , memo – 77

3. Bu konu : ” Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki hayran edici, sağolun , ali – 151

4. Bayburt merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 25-06-2021 22:04:54

5. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? . Slm web siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 28

6. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan vallaha çok iyi, sağolun 25-06-2021 22:50:35

7. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? . Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 329

8. Tekirdağ merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, saolun 28-06-2021 23:05:23

9. Selamın aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, sağolun

10. Kocaeli dan kimler var. Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? . Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 323

11. Bu konu : ” Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? ” çok güzel. Merhabalar web siten inanılmaz iyi, teşekkürler , Emine – 143

12. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, tebrikler

13. Kırklareli dan kimler var. Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? . Selamlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 326

14. Van merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 10-07-2021 01:16:41

15. Adana merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-07-2021 03:06:56

16. Trabzon dan kimler var. Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? . Mrb sayfa inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 460

17. Sinop merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, tebrikler 15-07-2021 16:35:39

18. Artvin dan kimler var. Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? . Selamlar web siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 474

19. Muş dan kimler var. Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? . Slm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 127

20. Adana merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler 24-07-2021 13:15:23

21. Kütahya merkezden ben doruk. Merhabalar siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 12-08-2021 23:34:05

22. Bu konu : ” Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle dikkat çekici, teşekkürler , ali – 267

23. Tekirdağ dan kimler var. Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? . merhaba arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 280

24. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

25. Trabzon dan kimler var. Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? . Selamlar sayfanız inan ki iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 339

26. Bu konu : ” Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden hayran edici, tebrikler , – 376

27. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Slm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-08-2021 02:59:33

28. Bu konu : ” Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki dikkat çekici, şukuladım , ziya – 156

29. Bu konu : ” Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? ” çok güzel. Slm paylaşım valla çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 388

30. Edirne dan kimler var. Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? . Mrb sayfanız yeminle iyi, şukuladım , banu – 197

31. Sinop dan kimler var. Meşru ilgili soru: ABD, Çin’den gelen savaş/istilaya hazırlanmalı mı? . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 203

32. Hatay merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 17-09-2021 06:01:31

Write A Comment