meşru soru

neden görev süresinin bitmesine birkaç gün kala, usulüne uygun olarak seçilmiş başkanı suçluyorlar? eğer cevap – onun 2024’te tekrar koşmasını engellemek ise, o zaman sonraki soru şudur: 2024’te kozun kaçmasından neden korkuyorlar? arkadaşları Joe tekrar kazanamaz mı?

“meşru soru” üzerine 11 yorum

1. Afyon dan kimler var. meşru soru . Selam siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 487

2. Bolu dan kimler var. meşru soru . Merhaba sayfan gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , – 309

3. Artvin merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımın valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 15-01-2021 03:33:14

4. Antalya dan kimler var. meşru soru . Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 386

5. Kocaeli dan kimler var. meşru soru . Selam herkese bu web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 252

6. Bu konu : ” meşru soru ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 19

7. Hatay dan kimler var. meşru soru . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 321

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link