Sadece Mods hesaplarını kontrol etmeyi düşündüm, çünkü önceki yazım bu aboneye dikkat etmediklerini eleştiriyor.

Sadece 4 tanesi aktif reddit kullanıcısıdır. Diğerleri için, reddit’teki son etkinlikleri (bir yorum veya bir gönderi vb.) Aylar öncesidir.

Buradaki herkesin bunun farkında olup olmadığından emin değilim, ama bunu ilginç buluyorum.

Kimse bunun hakkında ne düşünüyor?

21 Comments

1. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımınız inanki hayran edici, twitter da paylaştım

2. Burdur merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-05-2021 22:51:39

3. Bu konu : ” META – 1,5 milyon abonenin bu alt kısmı için 4 aktif mod var ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 429

4. Bu konu : ” META – 1,5 milyon abonenin bu alt kısmı için 4 aktif mod var ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 1

5. Bu konu : ” META – 1,5 milyon abonenin bu alt kısmı için 4 aktif mod var ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim mükemmel, şukuladım , ali – 113

6. Gürbüz Reply

Amasya dan kimler var. META – 1,5 milyon abonenin bu alt kısmı için 4 aktif mod var . Selam sayfan cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 273

7. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım

8. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, şukuladım

9. Şırnak merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 29-05-2021 00:35:59

10. Bu konu : ” META – 1,5 milyon abonenin bu alt kısmı için 4 aktif mod var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 408

11. Mrb paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

12. Bu konu : ” META – 1,5 milyon abonenin bu alt kısmı için 4 aktif mod var ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , emin – 302

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” META – 1,5 milyon abonenin bu alt kısmı için 4 aktif mod var ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 227

14. Bursa dan kimler var. META – 1,5 milyon abonenin bu alt kısmı için 4 aktif mod var . Merhaba paylaşımınız vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 109

15. Ağrı dan kimler var. META – 1,5 milyon abonenin bu alt kısmı için 4 aktif mod var . Mrb paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 174

16. Burdur dan kimler var. META – 1,5 milyon abonenin bu alt kısmı için 4 aktif mod var . Mrb web siteniz vallaha mükemmel, tebrikler , memo – 124

17. İstanbul merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-07-2021 09:57:05

18. Bu konu : ” META – 1,5 milyon abonenin bu alt kısmı için 4 aktif mod var ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , emin – 406

19. Ordu dan kimler var. META – 1,5 milyon abonenin bu alt kısmı için 4 aktif mod var . Slm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 181

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link