[Meta] Abonenin TMOR’da gönderi paylaşan herkesi tamamen yasaklamasının zamanı geldi mi?

SS: Beni dinleyin. Buradaki birçok kişinin sırf burada yayınladıkları için diğer abonelerden yasaklandığını biliyorum. Ve aynısını başkalarına da yapmak ikiyüzlü görünebilir.

Ancak TMOR yasal bir alt değildir. Bu denizaltı tamamen bizim gibi insanları taciz etmek ve aşağılamak için var.

Bu insanlar gerçekler hakkında konuşmamak için bu denizaltına geliyorlar. Ama dezenformasyonu yaymak ve hiçbir gerçeğin dikkate alınmadığı döngüsel tartışmalara girmek. Bu hakikati aramakla ilgili bir altyazıdır. Ve titreme ve TMOR insanlarıyla dolu olması talihsiz bir durum.

… ganooosh tarafından gönderildi
[comments]

“[Meta] Abonenin TMOR’da gönderi paylaşan herkesi tamamen yasaklamasının zamanı geldi mi?” üzerine 19 yorum

1. Erzincan merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 23:25:53

2. Karaman merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2020 17:31:29

3. Niğde merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 30-08-2020 23:23:28

4. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız valla hayran edici, twitter da paylaştım 07-09-2020 04:56:26

5. Giresun merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 08-09-2020 00:28:06

6. Eskişehir merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 04-10-2020 22:59:38

7. Erzurum merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 16-10-2020 21:00:44

8. Bu konu : ” [Meta] Abonenin TMOR’da gönderi paylaşan herkesi tamamen yasaklamasının zamanı geldi mi? ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden hayran edici, sağolun , ziya – 494

Yorum yapın