[META] Açıkça görülüyor ki, Dijital Teknolojinin Bizi Daha İyi Veya Daha Akıllı Hale Getirmesi Gerekmiyor. Bizi Tanımak Orada.

En radikal protesto, “onların” teknolojisini kullanmayı bırakmak ve kendi yolumuzu bulmaktır. Bu forum kendini aşabilir ve gerçek analog (gör – duy – söyle – yaz – posta) ağlar yaratabilir mi? Kartpostallar, kağıt üzerindeki resimler ve materyal ve zihinsel alışverişin reddi mi? Kendi yaratımımızı yıkabilir miyiz: Bilgisayarlar.

gönderen … torkarl
[comments]

“[META] Açıkça görülüyor ki, Dijital Teknolojinin Bizi Daha İyi Veya Daha Akıllı Hale Getirmesi Gerekmiyor. Bizi Tanımak Orada.” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” [META] Açıkça görülüyor ki, Dijital Teknolojinin Bizi Daha İyi Veya Daha Akıllı Hale Getirmesi Gerekmiyor. Bizi Tanımak Orada. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki güzel, face de paylaştım , Aylin – 121

2. Tokat dan kimler var. [META] Açıkça görülüyor ki, Dijital Teknolojinin Bizi Daha İyi Veya Daha Akıllı Hale Getirmesi Gerekmiyor. Bizi Tanımak Orada. . Selamlar sayfan inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 215

3. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-01-2021 02:48:52

4. İstanbul dan kimler var. [META] Açıkça görülüyor ki, Dijital Teknolojinin Bizi Daha İyi Veya Daha Akıllı Hale Getirmesi Gerekmiyor. Bizi Tanımak Orada. . Merhabalar web siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 458

5. Bu konu : ” [META] Açıkça görülüyor ki, Dijital Teknolojinin Bizi Daha İyi Veya Daha Akıllı Hale Getirmesi Gerekmiyor. Bizi Tanımak Orada. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 388

6. Muğla dan kimler var. [META] Açıkça görülüyor ki, Dijital Teknolojinin Bizi Daha İyi Veya Daha Akıllı Hale Getirmesi Gerekmiyor. Bizi Tanımak Orada. . Selam herkese web siteniz yeminle iyi, saolun , hatice – 98

7. Tunceli dan kimler var. [META] Açıkça görülüyor ki, Dijital Teknolojinin Bizi Daha İyi Veya Daha Akıllı Hale Getirmesi Gerekmiyor. Bizi Tanımak Orada. . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 207

8. Bu konu : ” [META] Açıkça görülüyor ki, Dijital Teknolojinin Bizi Daha İyi Veya Daha Akıllı Hale Getirmesi Gerekmiyor. Bizi Tanımak Orada. ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , – 82

9. Ağrı merkezden ben . Merhaba bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 12-02-2021 01:54:39

10. Bu konu : ” [META] Açıkça görülüyor ki, Dijital Teknolojinin Bizi Daha İyi Veya Daha Akıllı Hale Getirmesi Gerekmiyor. Bizi Tanımak Orada. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 185

11. Malatya merkezden ben Emine. Slm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 20-02-2021 08:24:56

12. Kırıkkale dan kimler var. [META] Açıkça görülüyor ki, Dijital Teknolojinin Bizi Daha İyi Veya Daha Akıllı Hale Getirmesi Gerekmiyor. Bizi Tanımak Orada. . Merhabalar sayfa harbiden güzel, şukuladım , ahmet – 187

13. Adana dan kimler var. [META] Açıkça görülüyor ki, Dijital Teknolojinin Bizi Daha İyi Veya Daha Akıllı Hale Getirmesi Gerekmiyor. Bizi Tanımak Orada. . selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 242

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link