Kategoriler
Genel

[META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın

çok spamlı bir satır tahminleri / argümanları / iddiaları var ve buna komplolar olarak yaklaşmak ve suçlamalar değil.

Bu alt bölümün politik olması gerektiğini düşünmüyorum ama biraz zorlayıcı (Maya’nın Kehaneti / Yarının önemi ile ilgili teoriler) yanı sıra buraya ve buraya çok fazla şey ekleyen havalı düşünceler de var. komplo 7: 00’da (CST) başlayacak davaya “renk”. Tek bir yerde tuhaflaşalım!

“[META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın” için 9 yanıt

Kırşehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten vallaha hayran bıraktı, sağolun 21-06-2020 03:52:45

Erzincan merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 21-06-2020 06:18:49

Nevşehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 21-06-2020 14:00:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir