çok spamlı bir satır tahminleri / argümanları / iddiaları var ve buna komplolar olarak yaklaşmak ve suçlamalar değil.

Bu alt bölümün politik olması gerektiğini düşünmüyorum ama biraz zorlayıcı (Maya’nın Kehaneti / Yarının önemi ile ilgili teoriler) yanı sıra buraya ve buraya çok fazla şey ekleyen havalı düşünceler de var. komplo 7: 00’da (CST) başlayacak davaya “renk”. Tek bir yerde tuhaflaşalım!

Author

95 Comments

1. Kırşehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten vallaha hayran bıraktı, sağolun 21-06-2020 03:52:45

2. Erzincan merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 21-06-2020 06:18:49

3. Nevşehir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 21-06-2020 14:00:16

4. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun

5. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi inan ki hoşuma gitti, tebrikler

6. Artvin merkezden ben mehmet. Slm siten valla çok iyi, tebrikler 02-07-2020 21:49:38

7. Van merkezden ben banu. Selamlar paylaşım valla iyi, teşekkürler 06-07-2020 00:18:55

8. Mrb sayfanız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

9. Tunceli merkezden ben ziya. Slm web sitesi süper ötesi mükemmel, sağolun 10-07-2020 06:28:55

10. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-07-2020 06:28:06

11. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 24-07-2020 11:02:35

12. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, şukuladım 26-07-2020 19:48:11

13. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım

14. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Mrb siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-08-2020 00:17:05

15. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

16. Selam herkese web siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Selam herkese web siten vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

18. Merhaba herkese web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

19. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi inanki iyi, face de paylaştım

20. Mrb web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

21. Ardahan merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 22-08-2020 19:51:07

22. Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, şukuladım

23. Bolu merkezden ben doruk. Mrb web siteniz süper ötesi mükemmel, teşekkürler 30-08-2020 09:22:33

24. selam arkadaşlar web siteniz valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

25. Kars merkezden ben banu. Selam sayfa inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2020 14:07:09

26. Yalova merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 01-09-2020 02:32:33

27. Kırşehir merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa cidden dikkat çekici, sağolun 06-09-2020 16:48:45

28. Merhabalar siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

29. Selam web siteniz valla çok güzel, twitter da paylaştım

30. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

31. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfa yeminle güzel, face de paylaştım 22-09-2020 17:30:06

32. selamun aleyküm web sitesi valla hoşuma gitti, face de paylaştım

33. Selamın aleyküm sayfan valla çok güzel, teşekkürler

34. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:26:47

35. Giresun merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, teşekkürler 09-10-2020 06:56:38

36. Bu konu : ” [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 145

37. Kayseri dan kimler var. [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın . Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun , Emine – 230

38. Slm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Bingöl dan kimler var. [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın . Selam herkese siteniz vallaha dikkat çekici, saolun , emin – 493

40. Bu konu : ” [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , – 335

41. Samsun dan kimler var. [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 44

42. Elazığ dan kimler var. [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın . selamun aleyküm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 311

43. Gürbüz Reply

Bu konu : ” [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden çok güzel, sağolun , Gürbüz – 340

44. Bingöl merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:54:34

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 413

46. Hatay merkezden ben memo. Selamlar web siten süper ötesi mükemmel, şukuladım 21-12-2020 21:34:31

47. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın . Slm web siten harbiden hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 300

48. Selam herkese sayfan süper ötesi hayran edici, sağolun

49. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 11-01-2021 18:18:54

50. Denizli dan kimler var. [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın . selamun aleyküm siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 459

51. Bu konu : ” [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 175

52. Karaman dan kimler var. [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın . Selamlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 85

53. Elazığ merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 01-02-2021 16:52:27

54. Bu konu : ” [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın ” çok güzel. Slm paylaşım valla güzel, facebookta paylaştım , doruk – 12

55. Bu konu : ” [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 298

56. Tokat merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfanız valla güzel, facebookta paylaştım 28-02-2021 11:48:41

57. Bu konu : ” [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki mükemmel, twitter da paylaştım , emin – 460

58. Selamın aleyküm web siten gerçekten hoşuma gitti, tebrikler

59. Mersin merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-03-2021 15:43:23

60. Bayburt dan kimler var. [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 34

61. Ankara merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz valla mükemmel, saolun 28-03-2021 21:44:17

62. selam arkadaşlar siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

63. Selam sayfan süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

64. Çanakkale merkezden ben Emine. Mrb sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 11-04-2021 14:20:10

65. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-04-2021 21:32:08

66. Iğdır dan kimler var. [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın . Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 412

67. Muş dan kimler var. [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın . Selamlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 196

68. Antalya dan kimler var. [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 61

69. Ankara merkezden ben emin. Slm sayfan valla hayran edici, şukuladım 30-04-2021 18:01:18

70. Karaman merkezden ben ali. Merhaba siten cidden dikkat çekici, saolun 03-05-2021 04:35:51

71. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın . Slm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 485

72. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

73. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

74. Aydın dan kimler var. [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 208

75. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

76. Zonguldak merkezden ben . Selamlar sayfan harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 31-05-2021 14:06:42

77. Kastamonu merkezden ben ali. Slm web siten inan ki hayran edici, sağolun 12-06-2021 09:07:24

78. Kırşehir merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa yeminle çok iyi, şukuladım 12-06-2021 18:26:15

79. Manisa dan kimler var. [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın . Mrb siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 274

80. Adıyaman dan kimler var. [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın . Mrb web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım , ziya – 310

81. Malatya dan kimler var. [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın . Merhaba paylaşımın gerçekten çok güzel, şukuladım , doruk – 459

82. Bu konu : ” [META] Axel Peyote, ya da hangi mod aktif olarak buraya katılırsa, şu anda bir köprünün içinde MSM ve komplo olan bu gece ralli için bir Megathread yapın ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki hayran bıraktı, saolun , memo – 249

83. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım

84. Konya merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfa süper ötesi güzel, face de paylaştım 11-07-2021 09:47:59

85. Burdur merkezden ben ahmet. Mrb sayfa harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 01:38:41

86. Şanlıurfa merkezden ben ali. Slm web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun 30-07-2021 20:13:44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link