[Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti.

Bu konu alakalı. Evet, kurallar önemli olsa da, bunun aslında moderatörlerin bazı yayınları görmemiş gibi davranarak ve kasıtlı olarak inanılmaz derecede zayıf ihlalleri aramak için geri dönerek, kurallardan bağımsız olarak kimin yasaklamak istediklerini seçmelerine ve seçmelerine izin verdiğini anlamak önemlidir. eleştirildiğinde kuralların Bunun her zaman olduğunu söylemeyeceğim, ancak bu tür davranışlar son derece endişe verici.

Bunu buraya gönderebildiğim için şanslıyım, çünkü daha önce bu aboneye hiç gönderi göndermedim ve genellikle bir pusuda olduğum için bu konuda hiç paylaşımda bulunmadım. Ek olarak, bu meta olduğu için, bu yazının kendisi 2. kuralı ihlal etmiyor ve diğerleri konusunda dikkatli oldum. Buradaki amacım, eğer bunu görürseniz ve daha sonra yasaklanırsam, bunun olmasının tek sebebinin modları eleştirmem olduğunu biliyorsunuz ve eğer yapmazsam, bu hala davranış modelinin olmadığı anlamına gelmez. .

Bu çok ilgili bir davranış kalıbı ve ben sadece bunu açık bir şekilde oluşturmak ve topluluğun nasıl tepki vereceğini düşünmesine izin vermek istedim.

“[Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti.” üzerine 28 yorum

1. Adıyaman dan kimler var. [Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti. . Merhaba herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 80

2. Afyon merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 04-12-2020 20:39:08

3. Erzincan dan kimler var. [Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti. . Selamlar sayfan vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , emin – 438

4. Bu konu : ” [Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, sağolun , memo – 314

5. Bu konu : ” [Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 7

6. Bu konu : ” [Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti. ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 143

7. Bingöl dan kimler var. [Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti. . Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 75

8. Kars dan kimler var. [Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti. . Slm sayfan vallaha hoşuma gitti, tebrikler , ali – 62

9. Mardin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 15-01-2021 00:27:55

10. Giresun dan kimler var. [Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti. . Merhabalar siten yeminle güzel, face de paylaştım , doruk – 24

11. Bu konu : ” [Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti. ” çok güzel. Slm siteniz valla çok güzel, teşekkürler , emin – 161

12. Aksaray dan kimler var. [Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti. . Merhabalar bu web sitesi inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 129

13. Bartın dan kimler var. [Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti. . Selam herkese sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 385

14. Bu konu : ” [Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti. ” çok güzel. Slm siteniz valla mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 304

15. Bu konu : ” [Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle mükemmel, teşekkürler , hatice – 357

16. Ordu dan kimler var. [Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti. . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 51

17. Bu konu : ” [Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti. ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 117

18. Tunceli dan kimler var. [Meta] Axolotl_peyotl modu YSK, kendisini eleştiren kullanıcıları yasaklamak için bir neden bulmak için post geçmişlerine geri döndüğünü itiraf etti. . Selamlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 177

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link