(META) “Bağlantı zaten gönderildi” kuralına bir süre sınırı koyabilir miyiz

Kuralın amacını anlıyorum, aynı bağlantının günde birkaç kez yayınlanmasını istemezsiniz, ancak bağlantıların çoğunda bu kural nedeniyle gönderilemeyen değerli bilgiler vardır. Bazı kullanıcılar bağlantıların içerdiği içeriği zaten görmüş olsa da, bunu her zaman ilk kez göreceksiniz. Kullanıcıların görmeyeceği birçok yararlı bilgi vardır, çünkü kullanıcılar yalnızca bir yıl önce aynı bağlantıyı yayınladığı için kullanıcılara bağlantı gönderemez. Son zamanlarda ACTUAL epstein uçuş günlüklerini yayınlamaya çalıştım (bazı bs yarı doğru 8 Chan ekran görüntüsü değil) ve tamamlanmış ve onunla birlikte gitmek için yorum içermeyen tek bağlantıyı gönderemedim. Bu kuraldaki bir zamanlayıcının çok yararlı olacağını düşünüyorum, belki bir ay veya 3 ay sonra bağlantı yeniden gönderilebilir. Bunun mümkün olup olmadığından emin değilim ama sormaya değer.

“(META) “Bağlantı zaten gönderildi” kuralına bir süre sınırı koyabilir miyiz” üzerine 26 yorum

1. Giresun merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2020 16:56:17

2. İstanbul merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-08-2020 22:26:26

3. Çankırı merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, saolun 09-08-2020 01:42:48

4. Kastamonu merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 26-08-2020 15:43:04

5. Kastamonu merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-09-2020 21:21:32

6. Ağrı merkezden ben Emine. Selamlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 04:16:50

Yorum yapın