[META] Bir komplo subayı veya siyasi subayı olup olmadığınızı nasıl yargılayabilirsiniz?

ABD’de siyasi bir şey olduğunda, aboneniz tüm denizaltıyı “haberler” ile mi yoksa benim propaganda dediğim şeyle mi dolduruyor?

Yoksa bir komplo buluyor ve komployu birbirine bağlıyor mu?

Retorik soru, çünkü şu anda herkes Trump’ın kampanyası için Kamala Harris hakkında muhalefet araştırması yapıyor. Görünürde komplo yok

“[META] Bir komplo subayı veya siyasi subayı olup olmadığınızı nasıl yargılayabilirsiniz?” üzerine 46 yorum

1. Ordu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım vallaha hayran edici, face de paylaştım 14-08-2020 11:06:45

2. Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:54:29

3. Ankara merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-09-2020 20:00:47

4. Edirne merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, teşekkürler 02-10-2020 10:16:53

5. Ordu merkezden ben ahmet. Merhaba web siten inanki hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:22:18

6. Sinop merkezden ben ali. Merhaba web siten harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-10-2020 12:25:14

7. Bingöl merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 19-10-2020 10:38:02

8. Diyarbakır merkezden ben Emine. Slm siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 24-10-2020 11:39:03

9. Bu konu : ” [META] Bir komplo subayı veya siyasi subayı olup olmadığınızı nasıl yargılayabilirsiniz? ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten mükemmel, teşekkürler , Hasan – 354

10. Kilis merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 19-11-2020 00:21:10

11. Bu konu : ” [META] Bir komplo subayı veya siyasi subayı olup olmadığınızı nasıl yargılayabilirsiniz? ” çok güzel. Selam sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 213

12. Bu konu : ” [META] Bir komplo subayı veya siyasi subayı olup olmadığınızı nasıl yargılayabilirsiniz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 35

13. Bu konu : ” [META] Bir komplo subayı veya siyasi subayı olup olmadığınızı nasıl yargılayabilirsiniz? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 234

14. Bu konu : ” [META] Bir komplo subayı veya siyasi subayı olup olmadığınızı nasıl yargılayabilirsiniz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 261

15. Karabük merkezden ben hatice. Slm web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:48:18

16. Bu konu : ” [META] Bir komplo subayı veya siyasi subayı olup olmadığınızı nasıl yargılayabilirsiniz? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanki güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 339

17. Rize dan kimler var. [META] Bir komplo subayı veya siyasi subayı olup olmadığınızı nasıl yargılayabilirsiniz? . Slm paylaşım yeminle iyi, teşekkürler , hatice – 367

18. Amasya dan kimler var. [META] Bir komplo subayı veya siyasi subayı olup olmadığınızı nasıl yargılayabilirsiniz? . Selamın aleyküm sayfan cidden güzel, teşekkürler , ali – 384

19. Hatay merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 01-01-2021 20:55:10

20. Kütahya merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, teşekkürler 08-01-2021 00:06:38

21. Karabük dan kimler var. [META] Bir komplo subayı veya siyasi subayı olup olmadığınızı nasıl yargılayabilirsiniz? . Slm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 454

22. Kastamonu dan kimler var. [META] Bir komplo subayı veya siyasi subayı olup olmadığınızı nasıl yargılayabilirsiniz? . Merhaba paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 194

23. Batman merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 26-01-2021 21:08:42

24. Batman merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 27-01-2021 09:04:52

25. Yalova merkezden ben Emine. Selam herkese web siten cidden güzel, facebookta paylaştım 31-01-2021 06:29:17

26. Bu konu : ” [META] Bir komplo subayı veya siyasi subayı olup olmadığınızı nasıl yargılayabilirsiniz? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 309

27. Çorum dan kimler var. [META] Bir komplo subayı veya siyasi subayı olup olmadığınızı nasıl yargılayabilirsiniz? . Merhaba paylaşımınız inanılmaz iyi, saolun , ziya – 130

28. Bartın merkezden ben emin. Slm sayfa inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2021 00:38:17

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link