Evet, bu denizaltıyla neler olup bittiğini soran başka bir gönderi. Yine de beni dinle. Modlar tüm spam’leri görmüyor mu? Yaparlarsa, bu konuda neden hiçbir şey yapılmıyor?

Hevesli bir pusuda ve pek sık olmayan bir poster olarak tonlarca boktan haber vermekten ve filtrelenmemekten bıktım. Aynı konular hakkında spam veya bununla ilgili spam. Siyasi şeylerden şikayet etmeyeceğim çünkü siyaset kesinlikle komplocu olabilir. Vahşi şeyleri de seviyorum. Böyle bir denizaltı için hiçbir şey sınırların dışında olmamalıdır. Ama hadi dostlar / ahbaplar …. gerçek gibi. Botlar ve ücretli hesaplarla ilgili sorunlar olduğunu biliyorum ama tanrılar lanet olsun. Hadi bir şeyler yapalım.

Sormana nasıl yardımcı olabilirim? Bana bir mod yap. Bu benim başvurum. Bir oylama yapın. Yorumuma ve gönderi geçmişime göz atın. Biraz burada olduğumu ve topluluğumuzun ne kadar değiştiğini görebilirsiniz. Ya da beni trolleyebilir ve bunun gibi pek çok gönderi gördüğüm için bunu reddedebilirsiniz. Ne olursa olsun. Bu benim bununla ilgili ilk ve tek yazım olacak.

Modlara: İsterseniz, bunu yapıştırın ve bir konuşma yapalım ya da en azından bunu çözmek için kendi aralarında konuşalım. Bu kayıp bir nedense, benden başka bir kelime alamayacaksın.

İmza,

Astereon

Gönderen … Astereon
[comments]

Author

10 Comments

1. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 24-04-2021 01:18:40

2. Bilecik dan kimler var. [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. . Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , banu – 66

3. Van merkezden ben ali. Mrb sayfan süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 24-04-2021 02:16:01

4. Merhabalar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Mersin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 24-04-2021 05:43:45

6. Bu konu : ” [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 390

7. Hatay dan kimler var. [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. . Selam bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 164

8. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

9. Merhabalar siten valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

10. Bu konu : ” [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun , gaye – 83

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link