Evet, bu denizaltıyla neler olup bittiğini soran başka bir gönderi. Yine de beni dinle. Modlar tüm spam’leri görmüyor mu? Yaparlarsa, bu konuda neden hiçbir şey yapılmıyor?

Hevesli bir pusuda ve pek sık olmayan bir poster olarak tonlarca boktan haber vermekten ve filtrelenmemekten bıktım. Aynı konular hakkında spam veya bununla ilgili spam. Siyasi şeylerden şikayet etmeyeceğim çünkü siyaset kesinlikle komplocu olabilir. Vahşi şeyleri de seviyorum. Böyle bir denizaltı için hiçbir şey sınırların dışında olmamalıdır. Ama hadi dostlar / ahbaplar …. gerçek gibi. Botlar ve ücretli hesaplarla ilgili sorunlar olduğunu biliyorum ama tanrılar lanet olsun. Hadi bir şeyler yapalım.

Sormana nasıl yardımcı olabilirim? Bana bir mod yap. Bu benim başvurum. Bir oylama yapın. Yorumuma ve gönderi geçmişime göz atın. Biraz burada olduğumu ve topluluğumuzun ne kadar değiştiğini görebilirsiniz. Ya da beni trolleyebilir ve bunun gibi pek çok gönderi gördüğüm için bunu reddedebilirsiniz. Ne olursa olsun. Bu benim bununla ilgili ilk ve tek yazım olacak.

Modlara: İsterseniz, bunu yapıştırın ve bir konuşma yapalım ya da en azından bunu çözmek için kendi aralarında konuşalım. Bu kayıp bir nedense, benden başka bir kelime alamayacaksın.

İmza,

Astereon

Gönderen … Astereon
[comments]

Author

38 Comments

1. elif yılmaz Reply

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 24-04-2021 01:18:40

2. Bilecik dan kimler var. [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. . Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , banu – 66

3. Van merkezden ben ali. Mrb sayfan süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 24-04-2021 02:16:01

4. Merhabalar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 24-04-2021 05:43:45

6. Bu konu : ” [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. ” çok güzel. Mrb siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 390

7. Hatay dan kimler var. [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. . Selam bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 164

8. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

9. Merhabalar siten valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

10. Bu konu : ” [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun , gaye – 83

11. Manisa dan kimler var. [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 28

12. Bu konu : ” [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. ” çok güzel. Merhaba siten yeminle iyi, saolun , ali – 207

13. Ankara dan kimler var. [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 12

14. Çorum merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim güzel, saolun 10-05-2021 15:49:16

15. selam arkadaşlar web siten inanki çok güzel, şukuladım

16. Kars merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz cidden mükemmel, sağolun 15-05-2021 14:58:50

17. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

18. Iğdır merkezden ben . Selam herkese sayfan vallaha hayran bıraktı, sağolun 17-05-2021 14:23:31

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 454

20. İzmir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok iyi, tebrikler 22-05-2021 04:49:56

21. Bu konu : ” [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 128

22. Tokat dan kimler var. [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. . Selamlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 136

23. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, saolun

24. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Slm siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 17-06-2021 17:33:19

25. Bu konu : ” [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, face de paylaştım , – 362

26. Selamlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

27. Sinop dan kimler var. [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. . Merhaba herkese paylaşım inanki iyi, face de paylaştım , emin – 453

28. Kars dan kimler var. [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 259

29. Bu konu : ” [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki dikkatimi çekti, saolun , memo – 159

30. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa vallaha güzel, twitter da paylaştım 25-06-2021 11:44:05

31. Muş dan kimler var. [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. . Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 355

32. Karabük dan kimler var. [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. . Merhaba siten vallaha hayran edici, tebrikler , emin – 254

33. Şırnak dan kimler var. [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. . Slm paylaşımınız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 262

34. Bu konu : ” [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 266

35. Ankara dan kimler var. [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. . Selamlar sayfa inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 206

36. Kars dan kimler var. [Meta] Bu alt ile ilgili olarak. . Selam web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 298

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link