[Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar

Bu her zaman insanların çocukları tehlikeye atmak için “haçlılar” olduklarına karar verdiği denizaltılarda olur. Sonunda, tüm “araştırma” bir grup insanın internette CP için bakması ve herkesin internetin ne kadar ahlaksız olduğunu görebilmesi için bunu yayınlamasıyla sonuçlanıyor.

Bu topluluktaki insanların çıplak çocukların resimlerini veya CP ile bağlantılarını paylaşmanın sorun olmadığını düşündüklerinden ne kadar tiksiniyorum anlatamam.

Kanunları çiğniyorsunuz ve “araştırmanız” bu hale geldiyse, belki de başlangıç ​​için neden bu kadar kafanıza takıldığınızı kendinize sormaya başlamalısınız.

“[Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar” üzerine 53 yorum

1. Yozgat merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-08-2020 18:28:49

2. Isparta merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 04-09-2020 16:01:17

3. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-09-2020 21:49:16

4. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 21-09-2020 10:18:43

5. Tunceli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 26-09-2020 03:40:55

6. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun 02-10-2020 11:22:24

7. Aydın merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 18-10-2020 10:03:37

8. Bayburt dan kimler var. [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar . selamun aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, teşekkürler , ahmet – 112

9. Yalova dan kimler var. [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar . selam arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 63

10. Bu konu : ” [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 185

11. Kütahya dan kimler var. [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar . Merhabalar paylaşım vallaha çok güzel, face de paylaştım , ali – 408

12. Zonguldak dan kimler var. [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar . merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 116

13. Kars dan kimler var. [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar . Merhaba siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 389

14. Bingöl dan kimler var. [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım , – 400

15. Bu konu : ” [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar ” çok güzel. Slm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 312

16. Zonguldak merkezden ben . Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 08-12-2020 16:00:33

17. Bu konu : ” [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 311

18. Adıyaman dan kimler var. [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 212

19. Şırnak merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız inanki güzel, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:48:27

20. Bu konu : ” [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 385

21. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Merhaba siten vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 24-12-2020 20:51:17

22. İzmir dan kimler var. [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar . selam arkadaşlar sayfanız inanki iyi, teraziye tıkladım , memo – 29

23. Sivas merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 30-12-2020 14:57:59

24. Iğdır dan kimler var. [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar . selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 5

25. Muğla dan kimler var. [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 132

26. Samsun dan kimler var. [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar . Selam herkese siten ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 198

27. Amasya merkezden ben hatice. Selamlar sayfa inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 27-01-2021 19:07:20

28. Bu konu : ” [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 390

29. Bu konu : ” [Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar ” çok güzel. Selam web siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 32

30. Niğde merkezden ben ziya. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 19-02-2021 00:24:54

31. Muş merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfanız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 02-03-2021 15:47:32

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link