[Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar

Bu her zaman insanların çocukları tehlikeye atmak için “haçlılar” olduklarına karar verdiği denizaltılarda olur. Sonunda, tüm “araştırma” bir grup insanın internette CP için bakması ve herkesin internetin ne kadar ahlaksız olduğunu görebilmesi için bunu yayınlamasıyla sonuçlanıyor.

Bu topluluktaki insanların çıplak çocukların resimlerini veya CP ile bağlantılarını paylaşmanın sorun olmadığını düşündüklerinden ne kadar tiksiniyorum anlatamam.

Kanunları çiğniyorsunuz ve “araştırmanız” bu hale geldiyse, belki de başlangıç ​​için neden bu kadar kafanıza takıldığınızı kendinize sormaya başlamalısınız.

“[Meta] Bu alt kişilerdeki pedofillere olan takıntı nedeniyle artık CP’yi “kanıt” olarak yayınlıyorlar” üzerine 21 yorum

1. Yozgat merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-08-2020 18:28:49

2. Isparta merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 04-09-2020 16:01:17

3. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-09-2020 21:49:16

4. Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 21-09-2020 10:18:43

5. Tunceli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 26-09-2020 03:40:55

6. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun 02-10-2020 11:22:24

7. Aydın merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 18-10-2020 10:03:37

Yorum yapın