Kategoriler
Genel

[Meta] Bu Alt Şimdi Amerika'nın Kurumlarını Yırtmak İsteyenler İçin Bir Yer Midir?

Bunu tartışan başka bir yorum gördüm. Bunun doğru olup olmadığını merak etmeye başlıyorum.

Şimdi burada listelenen “komplo” ların çoğu, herhangi bir komplo için kesin olarak sıfır gerçek delile sahip olan politik öfkedir. Modlardan en az biri, alt durumun statükoyu değiştirmek için kullanılması gerektiğine dair görüşünü açıkladı, ancak bu gerçekten birincil görev mi?

Anladım. Amerikan siyasi sistemi, büyük oyunculara göre daha küçük oyuncuları dezavantajlı kılar. Ama ben bu mesajı daha fazla yolsuzluktan geçmeyi tercih etmenin kendisinin incelemeye değer bir komplo olduğunu savunuyorum.

Eğer her şey bir komplo ise, hiçbir şey değildir.

“[Meta] Bu Alt Şimdi Amerika'nın Kurumlarını Yırtmak İsteyenler İçin Bir Yer Midir?” için 17 yanıt

Sivas merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, sağolun 11-03-2020 08:09:23

Bolu merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 22-03-2020 02:06:08

Niğde merkezden ben mehmet. Selamlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 08-04-2020 17:17:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir