[meta] Bu altta bir süper kullanıcı sorunumuz var.

Yeni ileti dizisini kontrol edin ve küçük bir avuç kullanıcının gönderileriyle doludur. Neden gündemi belirliyorlar? Neden gönderileri sürekli olarak ön sayfaya fırlıyor? Ve neden her gün tekrarlanan söylediklerinden farklı olan herhangi bir şey, insta-downvotes VEYA yankı odası tugayları ile karşılaşıyor?

Süper kullanıcı sorununun AYRICA neden dış kullanıcılardan gelen şaşırtıcı bir problem olduğunu ileri sürüyorum. Çünkü bu alt yapının anlatısını tohumlama ve yakalama yönündeki bitmek bilmeyen girişim, eşit derecede gizli ve aşırı tepkili bir tepkiyi doğurur.

Bu bir “özgür düşünme forumu” değil mi?

Bu forumun her yönden ne kadar manipüle edildiğini unutmuş muyuz?

Buraya olaylar hakkında iyi düşünülmüş alternatif okumalar bulmaya geldim. Giderek daha fazla bulduğum şey düşüncesiz söylem, duygusal tepkiler ve insan davranışının en kötü yönlerinin giderek artan bir şekilde kutlanmasıdır.

Bu aboneliğin hepimizin görmek isteyeceği değişiklik olması için çok mu geç?

En düşük ortak paydaya bağlı kalmalı mıyız?

“[meta] Bu altta bir süper kullanıcı sorunumuz var.” üzerine 20 yorum

1. Aydın merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-12-2020 20:26:58

2. Kayseri dan kimler var. [meta] Bu altta bir süper kullanıcı sorunumuz var. . Merhaba siten inanki çok güzel, teşekkürler , doruk – 39

3. Bilecik merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-12-2020 11:56:14

4. Adıyaman dan kimler var. [meta] Bu altta bir süper kullanıcı sorunumuz var. . Mrb sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 440

5. Bu konu : ” [meta] Bu altta bir süper kullanıcı sorunumuz var. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 281

6. Kütahya merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 15-12-2020 22:38:46

7. Iğdır dan kimler var. [meta] Bu altta bir süper kullanıcı sorunumuz var. . selamun aleyküm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 258

8. Aydın dan kimler var. [meta] Bu altta bir süper kullanıcı sorunumuz var. . Selam paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 450

9. Muğla merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-12-2020 10:09:04

10. Bu konu : ” [meta] Bu altta bir süper kullanıcı sorunumuz var. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha iyi, teraziye tıkladım , emin – 350

11. Kırşehir dan kimler var. [meta] Bu altta bir süper kullanıcı sorunumuz var. . Merhabalar siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 242

12. Bu konu : ” [meta] Bu altta bir süper kullanıcı sorunumuz var. ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki güzel, face de paylaştım , hatice – 315

13. Afyon merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-01-2021 03:58:56

14. Sivas merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 26-01-2021 03:44:44

15. Bu konu : ” [meta] Bu altta bir süper kullanıcı sorunumuz var. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki iyi, şukuladım , Aylin – 222

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link