[Meta] Bu denizaltı tam anlamıyla Trumptard / partizan şiline dönüştü Kim yeni bir komplo subayı oluşturmak ister?

Başlık oldukça açık ama burada değilse gidiyorum.

Bu alt sayfanın ön sayfasına bir göz atın ve gördüğünüz hemen hemen her sağ kanat partizan hack shill saçmalık gönderisine bakın ve yorumda en yüksek oylara sahip (hepsi hariç hepsi değil), modlar tarafından kabul ediliyor ve itiliyor veya onlar tarafından sadece bunun olmasına izin vermek için kullanışlı bir aptal oynuyorsun.

boktan düşük çaba gerektiren memler, botlar ve ücretsiz ödüller tarafından gözden geçirilmeye değer görünmeleri için ödüllendirildi ve verildi.

Oldukça uzun zamandır gördüğümüz en yozlaşmış ve faşist yönetimin durmaksızın yayınlanması ve sarsılması.

sadece 50 + olumlu oy ve ben görevi üstleneceğim ve aktif olarak r / TrumpCucksRus olarak adlandırılması gereken bu bir zamanlar eğlenceli ve partizan olmayan bok çukuruna veda etmek için bana katılacak acemiler arıyorum

“[Meta] Bu denizaltı tam anlamıyla Trumptard / partizan şiline dönüştü Kim yeni bir komplo subayı oluşturmak ister?” üzerine 11 yorum

1. Denizli merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-09-2020 09:04:07

2. İstanbul merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-09-2020 19:28:10

3. Antalya merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 09:36:53

4. Artvin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 09-10-2020 10:39:39

5. Ağrı dan kimler var. [Meta] Bu denizaltı tam anlamıyla Trumptard / partizan şiline dönüştü Kim yeni bir komplo subayı oluşturmak ister? . Merhaba paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 125

Yorum yapın