[META] Bu denizaltındaki en büyük şeylerden biri.

Bu alt grupta, aynı antisemitik ifadeleri sürekli olarak kopyalayıp yapıştırmak için birden fazla hesapta dolaşan belirli bir kullanıcı var. Bu kişi işiyle özellikle gurur duymalıdır çünkü konu başlığını ne olursa olsun, konuşma konusunu Yahudilere yönlendirmek için elinden gelen her fırsatı değerlendirir. Bazen fikir birliği görünümü yaratmak için bu hesaplardan birkaçını aynı başlıkta kullanır. Düzenli olarak bu kullanıcı adları arasında geçiş yaparak site genelindeki yasaklardan kaçınıyor, ancak modlar dikkatlerine sunulduğunda buna hiçbir zaman ilgi göstermiyor. Neden? Eh, çünkü aynı Yahudi nefreti görüşlerini paylaşıyorlar ve muhtemelen onu değerli bir ideolojik müttefik olarak görüyorlar. Bunu fark eden tek kişi ben olamazdım.

Kullanıcı adlarından birkaçı, bunun sadece yüzeyi çizdiğini ve çok daha fazlası olduğunu hayal etsem de:

“[META] Bu denizaltındaki en büyük şeylerden biri.” üzerine 23 yorum

1. Bu konu : ” [META] Bu denizaltındaki en büyük şeylerden biri. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi valla hayran edici, teşekkürler , ali – 281

2. Rize merkezden ben . Merhaba paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:37:23

3. Bu konu : ” [META] Bu denizaltındaki en büyük şeylerden biri. ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 213

4. Nevşehir dan kimler var. [META] Bu denizaltındaki en büyük şeylerden biri. . Selamlar sayfa inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 30

5. Çanakkale dan kimler var. [META] Bu denizaltındaki en büyük şeylerden biri. . Selamlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 299

6. Gümüşhane dan kimler var. [META] Bu denizaltındaki en büyük şeylerden biri. . Selam herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 73

7. Bu konu : ” [META] Bu denizaltındaki en büyük şeylerden biri. ” çok güzel. Slm sayfa yeminle hoşuma gitti, tebrikler , banu – 226

8. Gaziantep merkezden ben memo. Merhaba sayfan süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 19-01-2021 09:22:01

9. Sinop dan kimler var. [META] Bu denizaltındaki en büyük şeylerden biri. . Selam herkese paylaşım yeminle güzel, face de paylaştım , ali – 74

10. Bu konu : ” [META] Bu denizaltındaki en büyük şeylerden biri. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, şukuladım , ali – 296

11. Bu konu : ” [META] Bu denizaltındaki en büyük şeylerden biri. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 307

12. Hatay dan kimler var. [META] Bu denizaltındaki en büyük şeylerden biri. . Slm siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 194

13. Samsun dan kimler var. [META] Bu denizaltındaki en büyük şeylerden biri. . Merhabalar web siten yeminle hoşuma gitti, sağolun , gaye – 212

14. Bu konu : ” [META] Bu denizaltındaki en büyük şeylerden biri. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 394

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link